Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Anders Pålsson

Anders Pålsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Londongatan 54, Bräcke Pölsbo, Göteborgs kommun
  • Såld 30 dec. 2025

Londongatan 54

Villa
Bräcke Pölsbo, Göteborgs kommun
BostadsForm

84+64 m²

5 rum

437,2 m²

Slutpris 4 300 000 kr-22 %
BostadsForm
BostadsForm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 nov. 2025

Vintervädersgatan 11

Lägenhet
Biskopsgården, Göteborgs kommun
BostadsForm

24,2 m²

1 rum

1 741 kr/mån

Slutpris 650 000 kr-32 %

26 860 kr/m²

BostadsForm
BostadsForm
Mårbackagatan 2, Hisings Backa Backadalen, Göteborgs kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Mårbackagatan 2

Lägenhet
Hisings Backa Backadalen, Göteborgs kommun
BostadsForm

57,4 m²

2 rum

4 786 kr/mån

Slutpris 1 015 000 kr+28 %

17 683 kr/m²

BostadsForm
BostadsForm
Londongatan 48, Bräcke Pölsebo, Göteborgs kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Londongatan 48

Villa
Bräcke Pölsebo, Göteborgs kommun
BostadsForm

49+47 m²

4 rum

403,7 m²

Slutpris 3 110 000 kr-11 %
BostadsForm
BostadsForm
Slånbärsvägen 4, Bräcke, Göteborgs kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Slånbärsvägen 4

Villa
Bräcke, Göteborgs kommun
BostadsForm

109+61 m²

5 rum

367,2 m²

Slutpris 6 080 000 kr±0 %
BostadsForm
BostadsForm

Visar alla 5