Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Dennis Svensson

Dennis Svensson

Om mig

Jag har arbetat som fastighetsmäklare sedan 2013 med främst Örebro, Karlskoga och sydnärke med omnejd som fokus-område. Något man inser efter några år i branschen är hur mycket ett boende betyder för en människa. Därför är det viktigt för mig att varje förmedlad bostad får den tid och engagemang den förtjänar. Sedan våren 2018 arbetar jag som mäklare på Bostada.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Karlbergsvägen 21, Karlberg, Karlskoga kommun
  • Såld 19 maj. 2025

Karlbergsvägen 21

Villa
Karlberg, Karlskoga kommun
Bostada Örebro

235+70 m²

9 rum

1 562 m²

Slutpris 3 050 000 kr-5 %
Bostada Örebro
Bostada Örebro
Granlidsvägen 1B, Vintrosa, Örebro kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Granlidsvägen 1B

Radhus
Vintrosa, Örebro kommun
Bostada Örebro

113 m²

5 rum

4 492 kr/mån

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

21 195 kr/m²

Bostada Örebro
Bostada Örebro

Visar 26 - 27 av 27