- Sök mäklare
- Bostada Fastighetsmäklare
- Amanda Holsendahl
Om mig
Att hjälpa människor med sitt livs viktigaste affär med nöjda kunder, driver mig som mäklare. Genom lyhördhet, hög ambition, noggrannhet och en bra tidsplan ger vi de bästa förutsättningarna för en lyckad affär för alla parter.
2012 började jag jobba inom branschen och tycker att jobbet är väldigt stimulerande. Den största delen av livet är jag uppvuxen i Nossebro, men bor idag strax utanför Vara.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kvänum Berget 1
Oltorp, Vara kommun
65 m²
4 rum
Slutpris 800 000 kr+45 %
Bostada Fastighetsmäklare

Oxbergsgatan 6
Nossebro, Essunga kommun
156 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 1 690 000 kr-11 %
Bostada Fastighetsmäklare

Malma Bredöl 105
Bredöl, Essunga kommun
124+89 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 1 150 000 kr+5 %
Bostada Fastighetsmäklare

Teatergatan 10
Centralt, Vara kommun
64 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 710 000 kr+5 %
11 094 kr/m²
Bostada Fastighetsmäklare

Loggatan 9
Majåker, Lidköpings kommun
205 m²
8 rum
- Uteplats
Slutpris 3 900 000 kr±0 %
Bostada Fastighetsmäklare

Piongatan 2
Nossebro, Essunga kommun
105 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 1 740 000 kr-3 %
Bostada Fastighetsmäklare

Stötgatan 4
Gamla Stan, Lidköpings kommun
100+61 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 1 900 000 kr-22 %
Bostada Fastighetsmäklare

Prinsagårdsgatan 5C
Centrala Kvänum, Vara kommun
63,3 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 142 000 kr-37 %
2 243 kr/m²
Bostada Fastighetsmäklare

Norra Vånga Postgården 4
Kvänum, Vara kommun
170+20 m²
6 rum
Slutpris 1 875 000 kr+18 %
Bostada Fastighetsmäklare

Karavellgatan 18
Källby, Götene kommun
68 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 650 000 kr-27 %
Bostada Fastighetsmäklare

Larvsvägen 19
Centrala Vedum, Vara kommun
125+40 m²
6 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 1 100 000 kr-12 %
Bostada Fastighetsmäklare

Långgatan 20
Centrala Axvall, Skara kommun
103+103 m²
5 rum
Slutpris 1 300 000 kr-10 %
Bostada Fastighetsmäklare

Tråvad Brotorp 1
Tråvad, Vara kommun
95+90 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 1 700 000 kr-15 %
Bostada Fastighetsmäklare

Götgatan 21
Centralt, Götene kommun
105+93 m²
6 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 2 050 000 kr+8 %
Bostada Fastighetsmäklare

Almgatan 4B
Centralt, Vara kommun
80 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 575 000 kr-17 %
7 188 kr/m²
Bostada Fastighetsmäklare

Sandhemsgatan 53
Majåker, Lidköpings kommun
115+115 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 1 750 000 kr-22 %
Bostada Fastighetsmäklare

Smedjegatan 9
Götene tätort, Götene kommun
91+91 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 1 700 000 kr-3 %
Bostada Fastighetsmäklare

Malma Bredöl 102
Bredöl, Essunga kommun
80+15 m²
4 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 1 040 000 kr+50 %
Bostada Fastighetsmäklare

Olofstorpsvägen 29
Centrala Axvall, Skara kommun
100+123 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 1 570 000 kr+5 %
Bostada Fastighetsmäklare

Åkerstigen 48A
Skaraberg, Skara kommun
97 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 860 000 kr-4 %
8 866 kr/m²
Bostada Fastighetsmäklare

Vidhemsgatan 6
Centrala Vedum, Vara kommun
113+39 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Bostada Fastighetsmäklare

Allégatan 10
Centralt, Vara kommun
54,5 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 475 000 kr-14 %
8 716 kr/m²
Bostada Fastighetsmäklare

Malma Torpet 109
Malma, Essunga kommun
90 m²
6 rum
Slutpris 450 000 kr+80 %
Bostada Fastighetsmäklare

Norra Vånga Arvid persgården 1
Kvänum, Vara kommun
100 m²
4 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 1 560 000 kr+4 %
Bostada Fastighetsmäklare

Lidåkersgatan 5B
Lidåker, Lidköpings kommun
67 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 585 000 kr-16 %
8 731 kr/m²
Bostada Fastighetsmäklare
Visar 1 - 25 av 36