Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Leif Holmqvist

Leif Holmqvist

Om mig

Jag har arbetat som fastighetsmäklare sedan 2002. När Ida startade Bostad ida’ Fastighetsförmedling frågade hon om jag ville följa med på resan – en spännande utmaning som jag gärna ville anta. Jag är född och uppvuxen på Österlen och känner därför till området väl. För mig är det viktigt att skapa bra kundrelationer, vilket vi på Bostad ida’ Fastighetsförmedling erbjuder med vår tillgänglighet och vårt engagemang. Jag brinner för mitt yrke, att arbeta med människor och för Tomelilla.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Björkebogatan 8 F, Björkebo, Tomelilla kommun
  • Såld 21 jul. 2025

Björkebogatan 8 F

Lägenhet
Björkebo, Tomelilla kommun
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

61,5 m²

2 rum

4 690 kr/mån

Slutpris 610 000 kr-2 %

9 919 kr/m²

Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Östra Sandskogsvägen 52-15, Sandskogen, Ystads kommun
  • Såld 15 jul. 2025

Östra Sandskogsvägen 52-15

Villa
Sandskogen, Ystads kommun
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

24+20 m²

2 rum

1 291 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 650 000 kr-16 %
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bäretoftavägen 39-34, Lövestad, Sjöbo kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Bäretoftavägen 39-34

Gård/Skog
Lövestad, Sjöbo kommun
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

99+33 m²

4 rum

7 042 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 265 000 kr+14 %
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Möllenäsvägen 83-7, Lövestad, Sjöbo kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Möllenäsvägen 83-7

Gård/Skog
Lövestad, Sjöbo kommun
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

115+6 m²

6 rum

4,2 ha
  • Uteplats

Slutpris 2 900 000 kr-3 %
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Östra Ingelstad 1908, Smedstorp, Tomelilla kommun
  • Såld 15 jun. 2025

Östra Ingelstad 1908

Gård/Skog
Smedstorp, Tomelilla kommun
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

148+36 m²

6 rum

14,3 ha
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr+1 %
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Nygatan 44 B, Tomelilla, Tomelilla kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Nygatan 44 B

Villa
Tomelilla, Tomelilla kommun
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

46 m²

1 rum

943 m²

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Montans väg 55, Södra Björstorp, Tomelilla kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Montans väg 55

Fritidshus
Södra Björstorp, Tomelilla kommun
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

62+10 m²

3 rum

1 400 m²
  • Uteplats

Slutpris 825 000 kr-6 %
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Montans väg 65, Södra Björstorp, Tomelilla kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Montans väg 65

Fritidshus
Södra Björstorp, Tomelilla kommun
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

64+30 m²

5 rum

1 200 m²
  • Uteplats

Slutpris 840 000 kr+6 %
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Byggmästaregatan 9, Tomelilla, Tomelilla kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Byggmästaregatan 9

Villa
Tomelilla, Tomelilla kommun
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

126+40 m²

5 rum

357 m²

Slutpris 1 400 000 kr-6 %
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Björkebogatan 2 C, Björkebo, Tomelilla kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Björkebogatan 2 C

Lägenhet
Björkebo, Tomelilla kommun
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

4 968 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 530 000 kr+7 %

7 067 kr/m²

Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Hobjersvägen 28, Kåseberga, Ystads kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Hobjersvägen 28

Villa
Kåseberga, Ystads kommun
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

125 m²

5 rum

625 m²

Slutpris 3 375 000 kr±0 %
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Tomelilla 907, Benestad, Tomelilla kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Tomelilla 907

Gård/Skog
Benestad, Tomelilla kommun
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

85+60 m²

3 rum

1,6 ha
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr+37 %
Bostad ida´ Fastighetsförmedling
Bostad ida´ Fastighetsförmedling

Visar 26 - 37 av 37