Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Boporten
Mäklare Julia Karlsson

Julia Karlsson

Om mig

Jag är en driven fastighetsmäklare där jag på kort tid blev en av dom mest säljande och rekommenderande mäklare i Umeå. Jag är även stolt över att representera Umeås största mäklarbyrå den med flest rekommendationer i Umeå kommun. Läs mer om mig här: https://www.hittamaklare.se/julia.karlsson.1 Säljtankar? Värderingsfrågor? Köptankar? Tveka inte att höra av dig! Varma hälsningar, Julia Karlsson
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Näckrosvägen 13

Lägenhet
Väst på stan, Umeå kommun
Boporten

55,5 m²

2 rum

3 584 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 720 000 kr+1 %

30 991 kr/m²

Boporten
Boporten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Skataudden 4

Villa
Täfteå, Umeå kommun
Boporten

89 m²

4 rum

2 497 m²

Slutpris 4 800 000 kr+7 %
Boporten
Boporten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Bärnstensvägen 8

Lägenhet
Carlshem, Umeå kommun
Boporten

75 m²

3 rum

5 436 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

22 000 kr/m²

Boporten
Boporten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025

Sjöfruvägen 19

Radhus
Tomtebo, Umeå kommun
Boporten

122+25 m²

5 rum

369 m²

Slutpris 4 295 000 kr±0 %
Boporten
Boporten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 jun. 2025

Solrosvägen 7D

Radhus
Umedalen, Umeå kommun
Boporten

107 m²

4 rum

328 m²

Slutpris 3 180 000 kr+6 %
Boporten
Boporten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Paradisgränd 54

Radhus
Umedalen, Umeå kommun
Boporten

101 m²

4 rum

7 857 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-5 %

26 238 kr/m²

Boporten
Boporten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Solvändan 6C

Lägenhet
Haga, Umeå kommun
Boporten

53 m²

2 rum

3 298 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 000 000 kr+6 %

37 736 kr/m²

Boporten
Boporten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Stenmarksvägen 11A

Lägenhet
Haga, Umeå kommun
Boporten

62 m²

2 rum

4 234 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

32 177 kr/m²

Boporten
Boporten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Bärnstensvägen 10

Lägenhet
Carlshem, Umeå kommun
Boporten

75 m²

3 rum

5 447 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 725 000 kr+2 %

23 000 kr/m²

Boporten
Boporten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Kungsgatan 112A

Lägenhet
Öst på stan, Umeå kommun
Boporten

64,3 m²

2 rum

4 190 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 080 000 kr+4 %

32 348 kr/m²

Boporten
Boporten

Visar 51 - 60 av 60