Hoppa till huvudinnehåll
BOkedjan fastighetsmäklare Göteborg

BOkedjan fastighetsmäklare Göteborg

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 sep. 2025

Poetgatan 30

Lägenhet
Hisings Backa-Bällskär, Göteborgs kommun

63 m²

2 rum

4 533 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 120 000 kr-10 %

17 778 kr/m²

BOkedjan fastighetsmäklare Göteborg

Visar alla 1