Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av boHEM
Mäklare Malin Andersson

Malin Andersson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Linneagården 1H, Häljarp, Landskrona kommun
  • Såld 27 dec. 2025

Linneagården 1H

Lägenhet
Häljarp, Landskrona kommun
boHEM

72 m²

3 rum

5 374 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 640 000 kr±0 %

22 778 kr/m²

boHEM
boHEM

Visar alla 1