Hoppa till huvudinnehåll
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Slussgatan 14 U10, Slussen, Malmö kommun
  • Såld 30 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AmandaPatrolea

Slussgatan 14 U10

Lägenhet
Slussen, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

58 m²

2 rum

3 843 kr/mån

Slutpris 2 698 000 kr±0 %

46 517 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Ingelstadsgatan 4, Slottsstaden, Malmö kommun
  • Såld 25 mar. 2026
profilfoto på mäklare
VictorJörgensen

Ingelstadsgatan 4

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

62 m²

2 rum

4 817 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 850 000 kr-2 %

45 968 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Beijerskajen 2E, Varvsstaden, Malmö kommun
  • Såld 22 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MelekSalievski

Beijerskajen 2E

Lägenhet
Varvsstaden, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

53 m²

2 rum

3 937 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 700 000 kr-5 %

69 811 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Krankajen 34, Dockan, Malmö kommun
  • Såld 19 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikaelMichel

Krankajen 34

Lägenhet
Dockan, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

123 m²

3 rum

7 413 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 500 000 kr+4 %

60 976 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Scaniaplatsen 25, Västra Hamnen, Malmö kommun
  • Såld 13 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikaelMichel

Scaniaplatsen 25

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

73 m²

3 rum

6 776 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 850 000 kr-3 %

66 438 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Krikongatan 6, Ulricedal, Malmö kommun
  • Såld 11 mar. 2026
profilfoto på mäklare
VictorJörgensen

Krikongatan 6

Villa
Ulricedal, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

185+25 m²

6 rum

876 m²

Slutpris 7 900 000 kr+17 %
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Torekovsgatan 9A, Nobeltorget, Malmö kommun
  • Såld 9 mar. 2026
profilfoto på mäklare
VictorJörgensen

Torekovsgatan 9A

Lägenhet
Nobeltorget, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

67 m²

3 rum

5 905 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

31 269 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Torupsgatan 1C, Erikslust, Malmö kommun
  • Såld 8 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AndreasHolmberg

Torupsgatan 1C

Lägenhet
Erikslust, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

59 m²

2 rum

4 181 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 000 000 kr-5 %

33 898 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Knopgränd 4, Västra Hamnen, Malmö kommun
  • Såld 3 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikaelMichel

Knopgränd 4

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

96 m²

3 rum

6 945 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 595 000 kr±0 %

47 865 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Brogatan 11A, City/Gågatan, Malmö kommun
  • Såld 3 mar. 2026
profilfoto på mäklare
VictorJörgensen

Brogatan 11A

Lägenhet
City/Gågatan, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

73 m²

2 rum

5 530 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 470 000 kr-1 %

47 534 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Dockgatan 35, Dockan, Malmö kommun
  • Såld 3 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikaelMichel

Dockgatan 35

Lägenhet
Dockan, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

54 m²

2 rum

3 243 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-4 %

42 593 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Dockgatan 19B, Dockan, Malmö kommun
  • Såld 2 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikaelMichel

Dockgatan 19B

Lägenhet
Dockan, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

66 m²

3 rum

3 357 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 950 000 kr-2 %

44 697 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Köpenhamnsvägen 15B, Slottsstaden, Malmö kommun
  • Såld 25 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MelekSalievski

Köpenhamnsvägen 15B

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

63 m²

3 rum

4 805 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 815 000 kr-3 %

44 683 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Trelleborgsgatan 12, Folkets Park, Malmö kommun
  • Såld 24 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AmandaPatrolea

Trelleborgsgatan 12

Lägenhet
Folkets Park, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

49 m²

1,5 rum

3 365 kr/mån

Slutpris 1 700 000 kr+14 %

34 694 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Nobelvägen 68A, Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 18 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AmandaPatrolea

Nobelvägen 68A

Lägenhet
Sorgenfri, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

46 m²

2 rum

4 211 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

39 130 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
S:t Knuts torg 12, S:t Knut, Malmö kommun
  • Såld 18 feb. 2026
profilfoto på mäklare
VictorJörgensen

S:t Knuts torg 12

Lägenhet
S:t Knut, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

110 m²

4 rum

8 485 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 795 000 kr±0 %

43 591 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Gustavsgatan 5B, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
VictorJörgensen

Gustavsgatan 5B

Villa
Limhamn, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

212+90 m²

7 rum

1 564 m²

Slutpris 13 100 000 kr-6 %
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Brobygatan 1A, Nobeltorget, Malmö kommun
  • Såld 12 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderSzüts

Brobygatan 1A

Lägenhet
Nobeltorget, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

60 m²

2,5 rum

4 388 kr/mån

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

29 917 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Möllevångsgatan 57, Möllevången, Malmö kommun
  • Såld 12 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AmandaPatrolea

Möllevångsgatan 57

Lägenhet
Möllevången, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

62 m²

2 rum

3 906 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr-6 %

50 000 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Krankajen 2, Dockan, Malmö kommun
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MikaelMichel

Krankajen 2

Lägenhet
Dockan, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

101 m²

3 rum

5 542 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 900 000 kr+6 %

68 317 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Dockgatan 49A, Malmö, Malmö kommun
  • Såld 9 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MikaelMichel

Dockgatan 49A

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

78 m²

3 rum

4 603 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 550 000 kr+14 %

58 333 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Ehrensvärdsgatan 7, Rörsjöstaden, Malmö kommun
  • Såld 5 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderSzüts

Ehrensvärdsgatan 7

Lägenhet
Rörsjöstaden, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

73 m²

3 rum

6 045 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr-2 %

30 822 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Kilian Zollsgatan 28A, Ribersborg, Malmö kommun
  • Såld 2 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MikaelMichel

Kilian Zollsgatan 28A

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

46 m²

2 rum

3 417 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 230 000 kr+12 %

48 478 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Stora Varvsgatan 43, Västra Hamnen, Malmö kommun
  • Såld 2 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MikaelMichel

Stora Varvsgatan 43

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

77 m²

3 rum

6 217 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 995 000 kr+3 %

51 883 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
Tärningholmsgatan 7, Slottsstaden, Malmö kommun
  • Såld 23 jan. 2026
profilfoto på mäklare
VictorJörgensen

Tärningholmsgatan 7

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

56 m²

2 rum

3 895 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

53 482 kr/m²

BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING
BO-LAGET FASTIGHETSFÖRMEDLING

Visar 26 - 50 av 189