Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Marc Blumenthal

Marc Blumenthal

Om mig

Ständigt tillgänglig, förutseende och med en tidigare elitidrottares ambition och motivation, som även inkluderar dubbla SM-guld i tennis. Född och uppvuxen i Stockholms innerstad har Marc en unik kännedom om vår huvudstad, jobbat som fastighetsmäklare i Stockholm sedan 2011 och alltid varit specialiserad på bostadsrätter. Marc hamnade redan 2017 på Dagens industris lista över Sveriges 25 mest framgångsrika mäklare och år 2021 kom han 14. Marcs mål idag är att ha Stockholms nöjdaste köpare!
Mäklarens försäljningar
Östermalm, Stockholms kommun
Budgivning pågår

Östermalmsgatan 68 B

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
BlumenthalHoffman Fastighetsmäkleri
6 975 000 kr
54 m²
2 rum
vån 0,5/4
2 605 kr/mån
129 167 kr/m²
BlumenthalHoffman Fastighetsmäkleri
BlumenthalHoffman Fastighetsmäkleri
3 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75C Gärdet, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75C Gärdet, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Sandhamnsgatan 75C Gärdet, Stockholms kommun - bild 3

Sandhamnsgatan 75C

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
BlumenthalHoffman Fastighetsmäkleri
8 975 000 kr
79 m²
3 rum
vån 3/9
6 294 kr/mån
113 608 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
BlumenthalHoffman Fastighetsmäkleri
BlumenthalHoffman Fastighetsmäkleri
2 rum lägenhet på Nybrogatan 20, 1 TR Östermalm, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Nybrogatan 20, 1 TR Östermalm, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Nybrogatan 20, 1 TR Östermalm, Stockholms kommun - bild 3

Nybrogatan 20, 1 TR

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
BlumenthalHoffman Fastighetsmäkleri
9 975 000 kr
67 m²
2 rum
vån 1/5
0 kr/mån
148 881 kr/m²
Plus
Uteplats
Hiss
BlumenthalHoffman Fastighetsmäkleri
BlumenthalHoffman Fastighetsmäkleri

Visar alla 3