Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Joakim Jernberg

Joakim Jernberg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025

Berguven 6

Lägenhet
Hovås, Göteborgs kommun
Bjurfors Västra Göteborg

65 m²

3 rum

5 077 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 675 000 kr-3 %

56 538 kr/m²

Bjurfors Västra Göteborg
Bjurfors Västra Göteborg

Visar 26 - 26 av 26