- Sök mäklare
- Bjurfors Uppsala
- Robin Gelinder
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Hej!
Jag har arbetat som fastighetsmäklare i 14 år och under dessa år förmedlat över 2000 bostäder. Jag är specialiserad på bostadsrätter och villor men har även varit ansvarig för flertalet nyproduktionsprojekt.
För mig är mitt yrke en sport och en livsstil. Att ständigt nå nya försäljningsrekord och överträffa kunders förväntningar är något jag verkligen brinner för. Tack vare mitt engagemang, driv och den tid jag lägger ner på mina försäljningar kan jag garantera bästa möjliga resultat.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Svartbäcksgatan 33A
Centrum Uppsala, Uppsala kommun
73,5 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 800 000 kr+3 %
51 701 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Norbyvägen 57A
Sommarro, Uppsala kommun
180 m²
6 rum
Slutpris 6 850 000 kr+37 %
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Jordgubbsgatan 21
Årsta, Uppsala kommun
96+97 m²
6 rum
Slutpris 7 250 000 kr+6 %
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Prästgårdsgatan 13C
Luthagen, Uppsala kommun
41,5 m²
1 rum
Slutpris 1 860 000 kr+17 %
44 819 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Mimersvägen 13
Gamla Uppsala, Uppsala kommun
122+216 m²
7 rum
Slutpris 8 350 000 kr+13 %
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Tullgarnsgatan 16
Uppsala, Uppsala kommun
85 m²
3 rum
Slutpris 3 950 000 kr
46 471 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Storgatan 23A
Centrum Uppsala, Uppsala kommun
87 m²
3 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 4 400 000 kr+10 %
50 575 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Fyrislundsgatan 40
Årsta, Uppsala kommun
62,3 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 750 000 kr+3 %
28 090 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Storgatan 22A
Centrum Uppsala, Uppsala kommun
102,3 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 4 075 000 kr+8 %
39 834 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Åsgränd 2A
Övre Slotts, Uppsala kommun
101,4 m²
4,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 6 525 000 kr+19 %
64 349 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Kummingatan 38B
Årsta, Uppsala kommun
71,7 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 2 300 000 kr
32 078 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Svartbäcksgatan 133
Svartbäcken, Uppsala kommun
92 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 700 000 kr+12 %
40 217 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Elias Friesgatan 4
Luthagen, Uppsala kommun
190+115 m²
7 rum
Slutpris 9 400 000 kr+5 %
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Salagatan 43C
Fålhagen, Uppsala kommun
55 m²
3 rum
Slutpris 2 950 000 kr+6 %
53 636 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Kamomillgatan 14
Årsta, Uppsala kommun
78 m²
4 rum
- Balkong
Slutpris 2 600 000 kr+9 %
33 333 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Ymergatan 17C
Fålhagen, Uppsala kommun
79 m²
4 rum
- Balkong
Slutpris 3 990 000 kr+21 %
50 506 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Böljemolnsvägen 6
Fullerö, Uppsala kommun
136 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 3 300 000 kr-3 %
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Tjädervägen 33B
Uppsala, Uppsala kommun
159+62 m²
6 rum
Slutpris 7 950 000 kr+14 %
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Norbyvägen 75B
Sommarro, Uppsala kommun
76 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 3 110 000 kr+20 %
40 921 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Apelgatan 7D
Salabacke, Uppsala kommun
59,5 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 1 995 000 kr+6 %
33 529 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Norbyvägen 67C
Sommarro, Uppsala kommun
52 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 150 000 kr+8 %
41 346 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Portalgatan 4J
Kapellgärdet, Uppsala kommun
84 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 890 000 kr±0 %
34 405 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Björnmossvägen 104
Lindbacken, Uppsala kommun
129,6 m²
5 rum
Slutpris 5 700 000 kr+4 %
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Gimogatan 8A
Luthagen, Uppsala kommun
83 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 250 000 kr+9 %
39 157 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Ritargatan 3
Salabacke, Uppsala kommun
93,7 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 500 000 kr-7 %
26 681 kr/m²
Bjurfors Uppsala
Visar 1 - 25 av 152