Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Mateo Hampton Coleman

Mateo Hampton Coleman

Om mig

Som fastighetsmäklare i Uppsala arbetar Mateo med en tydlig ambition: att kombinera hårt arbete med relationer som håller långt över tid. Varje kund bemöts med hans fulla engagemang, noggranna förberedelser och en personlig närvaro som gör hela processen trygg och professionell. Om du funderar på att sälja din bostad, vill ha rådgivning eller en värdering är du varmt välkommen att kontakta Mateo – han ser fram emot att hjälpa dig.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Sysslomansgatan 20B

Lägenhet
Främre Luthagen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala

30 m²

1 rum

2 393 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

63 167 kr/m²

Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Seminariegränd 3

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala

130,4 m²

3,5 rum

7 113 kr/mån

Slutpris 4 750 000 kr-5 %

36 426 kr/m²

Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Norrlandsgatan 34B

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala

66 m²

3 rum

4 413 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 100 000 kr+11 %

46 970 kr/m²

Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Orgelgatan 10

Lägenhet
Kapellgärdet, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala

46 m²

2 rum

4 152 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 895 000 kr-3 %

41 196 kr/m²

Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 apr. 2026

Fredrika Bremersgatan 18

Lägenhet
Nyby, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala

61 m²

2 rum

3 789 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

25 410 kr/m²

Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Portalgatan 75

Lägenhet
Kapellgärdet, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala

111,5 m²

4 rum

7 201 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 130 000 kr+6 %

37 040 kr/m²

Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Amanuensgatan 5

Lägenhet
Rosendal, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala

45 m²

2 rum

3 941 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

44 333 kr/m²

Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 mar. 2026

Sysslomansgatan 20B

Lägenhet
Främre Luthagen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala

30 m²

1 rum

2 110 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-2 %

61 667 kr/m²

Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Svartbäcksgatan 103A, Svartbäcken, Uppsala kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Svartbäcksgatan 103A

Lägenhet
Svartbäcken, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala

40 m²

1,5 rum

3 638 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 690 000 kr±0 %

42 250 kr/m²

Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026

Murargatan 18D

Lägenhet
Salabacke, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala

69,2 m²

3 rum

6 483 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

20 954 kr/m²

Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jan. 2026

Norrtäljegatan 36

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
Bjurfors Uppsala

53 m²

2 rum

4 674 kr/mån

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

37 642 kr/m²

Bjurfors Uppsala
Bjurfors Uppsala

Visar alla 11