Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Susanne Aalto

Susanne Aalto

Om mig

Susanne Aalto är en engagerad och erfaren fastighetsmäklare som brinner för att skapa trygga och lyckade bostadsaffärer. Med sin uppväxt i Upplands Väsby har hon en gedigen lokalkännedom och en djup förståelse för området och dess bostadsmarknad. Susanne är känd för sitt stora engagemang och sitt genuina fokus på kundens behov. Hon är driven, lyhörd och noggrann, alltid med båda fötterna stadigt på jorden. Hennes arbetssätt präglas av professionalism, tillgänglighet och ett personligt bemötande
Mäklarens försäljningar
5 rum lägenhet på Vintervägen 65 Bollstanäs, Upplands Väsby kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Vintervägen 65 Bollstanäs, Upplands Väsby kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Vintervägen 65 Bollstanäs, Upplands Väsby kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Vintervägen 65 Bollstanäs, Upplands Väsby kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Vintervägen 65 Bollstanäs, Upplands Väsby kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:00

Vintervägen 65

Lägenhet
Bollstanäs, Upplands Väsby kommun
Bjurfors Upplands Väsby
3 195 000 kr
94 m²
5 rum
6 198 kr/mån
33 989 kr/m²

Barnvänligt mysigt och inbjudande bostadsrättsradhus i två plan med stor uteplats. Väl inne i bostaden så bjuds det på ljusa och trevliga ytor på både entréplanet och övre plan. På entréplan är det snyggt parkettgolv och ljusa väggar i både kök och vardagsrum samt en öppen och trevlig planlösning. På entréplan finns även en gäst wc. På övre plan finns fyra sovrum varav ett större med balkong.…

Premium
Balkong
Uteplats
Bjurfors Upplands Väsby
Bjurfors Upplands Väsby
4 rum radhus på Sadelgatan 153 Smedby, Upplands Väsby kommun - bild 1
4 rum radhus på Sadelgatan 153 Smedby, Upplands Väsby kommun - bild 2
4 rum radhus på Sadelgatan 153 Smedby, Upplands Väsby kommun - bild 3
4 rum radhus på Sadelgatan 153 Smedby, Upplands Väsby kommun - bild 4
4 rum radhus på Sadelgatan 153 Smedby, Upplands Väsby kommun - bild 5
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 17:00

Sadelgatan 153

Radhus
Smedby, Upplands Väsby kommun
Bjurfors Upplands Väsby
2 995 000 kr
83 m²
4 rum
5 783 kr/mån
36 084 kr/m²

Välkommen till ett mysigt och välvårdat bostadsrättsradhus som erbjuder ett trivsamt boende med smart planlösning och bra ytor. Här bor du i ett lugnt och familjevänligt område med närhet till både natur och service. Bostaden disponeras över tre rymliga sovrum, vilket gör den idealisk för barnfamiljen eller för dig som önskar extra utrymme för hemmakontor eller gästrum. De generösa…

Premium
Uteplats
Bjurfors Upplands Väsby
Bjurfors Upplands Väsby
2 rum lägenhet på Herrgårdsvägen 30 Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Herrgårdsvägen 30 Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Herrgårdsvägen 30 Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Herrgårdsvägen 30 Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Herrgårdsvägen 30 Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Herrgårdsvägen 30

Lägenhet
Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun
Bjurfors Upplands Väsby
1 895 000 kr
61 m²
2 rum
vån 2/7
5 068 kr/mån
31 066 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma tvåa som ligger ett stenkast från Väsby Centrum. Lägenheten präglas av genomgående ljusa och moderna färgval som skapar en hemtrevlig och luftig atmosfär. Fina originaldetaljer, som glasdörren till vardagsrummet, ger en harmonisk kombination av charm och nutid. Här finns ett rymligt sovrum med utgång till en härlig balkong samt ett praktiskt arbetskök med matplats…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Upplands Väsby
Bjurfors Upplands Väsby
7 rum villa på Skultunagränd 11 Brunnby Vik, Upplands Väsby kommun - bild 1
7 rum villa på Skultunagränd 11 Brunnby Vik, Upplands Väsby kommun - bild 2
7 rum villa på Skultunagränd 11 Brunnby Vik, Upplands Väsby kommun - bild 3
7 rum villa på Skultunagränd 11 Brunnby Vik, Upplands Väsby kommun - bild 4
7 rum villa på Skultunagränd 11 Brunnby Vik, Upplands Väsby kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:45

Skultunagränd 11

Villa
Brunnby Vik, Upplands Väsby kommun
Bjurfors Upplands Väsby
6 195 000 kr
166 + 70 m²
7 rum
630 m² tomt

Välkommen till denna rymliga och inbjudande villa med en totalyta om 236 kvm ett perfekt hem för den stora familjen som söker både komfort och generösa ytor. Läget är mycket bra, högt och fritt i sydväst. Bostaden erbjuder ett harmoniskt boende med välplanerade kvadratmeter där ljus och rymd står i fokus. Här möts du av sociala sällskapsytor med stora fönsterpartier som släpper in rikligt med…

Premium
Bjurfors Upplands Väsby
Bjurfors Upplands Väsby
3 rum lägenhet på Trädgårdsvägen 14 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Trädgårdsvägen 14 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Trädgårdsvägen 14 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Trädgårdsvägen 14 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Trädgårdsvägen 14 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 16:00

Trädgårdsvägen 14

Lägenhet
Runby, Upplands Väsby kommun
Bjurfors Upplands Väsby
1 895 000 kr
74 m²
3 rum
vån 1/2
5 937 kr/mån
25 608 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och rymliga 3:a med en generös balkong som erbjuder ett fritt och härligt läge! Här får du möjlighet att njuta av både en naturskön omgivning och ett bekvämt pendelläge. Bostaden är perfekt för den som vill ha närhet till naturen utan att ge avkall på närheten till områdets bekvämligheter. Lägenheten har en smart planlösning och för den som önskar finns det goda…

Premium
Balkong
Bjurfors Upplands Väsby
Bjurfors Upplands Väsby
2 rum lägenhet på Bjursvägen 10 Bollstanäs, Upplands Väsby kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bjursvägen 10 Bollstanäs, Upplands Väsby kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bjursvägen 10 Bollstanäs, Upplands Väsby kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bjursvägen 10 Bollstanäs, Upplands Väsby kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bjursvägen 10 Bollstanäs, Upplands Väsby kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 18:00

Bjursvägen 10

Lägenhet
Bollstanäs, Upplands Väsby kommun
Bjurfors Upplands Väsby
2 295 000 kr
67,5 m²
2 rum
vån 2/2
5 773 kr/mån
34 000 kr/m²

Drömboende med sol hela dagen och kvällen – fantastisk terrasslägenhet! Välkommen till denna underbara terrasslägenhet som erbjuder ett boende utöver det vanliga! Här njuter du av sol från morgon till sen kväll på den generösa terrassen – en perfekt plats för morgonkaffet, långa middagar och avkopplande sommarkvällar. Bostaden kan göra om till en 3.a för de som önskar ett extra sovrum eller…

Premium
Balkong
Bjurfors Upplands Väsby
Bjurfors Upplands Väsby
6 rum villa på Allhelgonavägen 10 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 1
6 rum villa på Allhelgonavägen 10 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 2
6 rum villa på Allhelgonavägen 10 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 3
6 rum villa på Allhelgonavägen 10 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 4
6 rum villa på Allhelgonavägen 10 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 18:00

Allhelgonavägen 10

Villa
Runby, Upplands Väsby kommun
Bjurfors Upplands Väsby
6 495 000 kr
107 + 107 m²
6 rum
621 m² tomt

Välkommen till en rymlig och charmig villa i Runby. Huset är välplanerat om totalt 214 kvm, varav 107 kvm i det generösa källarplanet. Här finns gott om utrymme för både familjeliv, umgänge och egna intressen – perfekt för den stora familjen eller dig som söker flexibilitet och yta. Redan i den stora och välkomnande hallen möts du av ett öppet och ljust hem med fint flöde mellan rummen. Det…

Premium
Bjurfors Upplands Väsby
Bjurfors Upplands Väsby
1 rum lägenhet på Dragonvägen 82 Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Dragonvägen 82 Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Dragonvägen 82 Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Dragonvägen 82 Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Dragonvägen 82 Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 5

Dragonvägen 82

Lägenhet
Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun
Bjurfors Upplands Väsby
1 495 000 kr
34 m²
1 rum
vån 3/5
2 096 kr/mån
43 971 kr/m²

Centralt belägen bostad uppförd 2019. Här får du nu möjligheten att köpa en härligt ljus etta. Stora fönster tillsammans med balkongdörr i glas bidrar till ett trevligt ljusinsläpp. Planlösningen är så klart modern med öppen planlösning mellan kök och vardagsrum och i det helkaklade badrummet med golvvärme finns tvättmaskin med kombinerad torktumlare. Sovalkov har plats för dubbelsäng. Här finns…

Premium
Balkong
Hiss
Bjurfors Upplands Väsby
Bjurfors Upplands Väsby
Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun

Optimusvägen 15

Lägenhet
Centrala Väsby, Upplands Väsby kommun
Bjurfors Upplands Väsby
1 295 000 kr
31 m²
1 rum
vån 4/4
3 918 kr/mån
41 774 kr/m²
Balkong
Hiss
Bjurfors Upplands Väsby
Bjurfors Upplands Väsby

Visar alla 9