Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Robin Bergendahl

Robin Bergendahl

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Sandviken 144

Villa
Öresjö, Lilla Edets kommun
Bjurfors Trollhättan

134 m²

5 rum

1 544 m²

Slutpris 2 000 000 kr-20 %
Bjurfors Trollhättan
Bjurfors Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Bäckeforsgatan 44

Lägenhet
Skogshöjden, Trollhättans kommun
Bjurfors Trollhättan

83 m²

3 rum

5 744 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 425 000 kr-11 %

17 169 kr/m²

Bjurfors Trollhättan
Bjurfors Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Madkullegatan 9

Tomt
Skoftebyn, Trollhättans kommun
Bjurfors Trollhättan

984 m²

Slutpris 1 600 000 kr-20 %
Bjurfors Trollhättan
Bjurfors Trollhättan

Visar 26 - 28 av 28