Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Lena Wiklund

Lena Wiklund

Om mig

Sedan 2007 har Lena arbetat som fastighetsmäklare med fokus på försäljning av villor, bostadsrätter och tomter i Vellinge- och Trelleborgs kommun. I februari 2010 började hon arbeta på Bjurfors kontor i Trelleborg. Lenas arbete präglas av en positiv syn, ett stort engagemang, social kompetens och yrkeskunskap. Hon blandar hjärna med hjärta och hyser stor respekt för sina kunder.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Käringtandsvägen 5

Villa
Beddingestrand, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

146 m²

5 rum

1 010 m²

Slutpris 6 300 000 kr±0 %
Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 mar. 2026

Trädgårdsslingan 55

Radhus
Änghög, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

86 m²

3 rum

5 686 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 350 000 kr-20 %

15 698 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jan. 2026

Murkelvägen 6B

Radhus
Beddingestrand, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

132,5 m²

4 rum

  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr-6 %

23 396 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jan. 2026

Bantorpsvägen 40-0

Villa
Västra Alstad, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

147+20 m²

5 rum

1,7 ha

Slutpris 5 925 000 kr-4 %
Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 nov. 2025

Klörupsvägen 37 C

Lägenhet
Gula Gården, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

79,5 m²

3 rum

6 974 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

18 805 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jul. 2025

Skegrie byaväg 17A

Villa
Skegrie, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

95 m²

5 rum

425 m²

Slutpris 1 650 000 kr-25 %
Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Hedvägen 31

Lägenhet
Trelleborg - Centralt, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

54,5 m²

2 rum

3 504 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 000 000 kr-9 %

18 349 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Kärleksörtsvägen 7

Villa
Beddingestrand, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

240+50 m²

8 rum

1 829 m²

Slutpris 8 550 000 kr-4 %
Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Orkidevägen 76

Radhus
Dalköpinge, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

118,5 m²

5 rum

7 713 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 665 000 kr+6 %

22 489 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Murkelvägen 3A

Radhus
Beddingestrand, Trelleborgs kommun
Bjurfors Trelleborg

96,5 m²

3 rum

5 503 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 195 000 kr±0 %

33 109 kr/m²

Bjurfors Trelleborg
Bjurfors Trelleborg

Visar alla 10