Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Micaela Rydberg

Micaela Rydberg

Om mig

Micaela bor med sin familj på Österlen och har ett kontaktnät med stor räckvidd. Hon började som fastighetsmäklare 2014 och har genomfört hundratals bostadsaffärer i sydöstra Skåne. Med glatt humör förmedlar hon såväl mindre gårdar som villor, fritidshus, tomter och bostadsrätter. Hon nöjer sig inte med något annat än största möjliga kundnöjdhet och har flera år i rad blivit den mest rekommenderade mäklaren på orten.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 aug. 2025

Höstgatan 25

Villa
Simrislund, Simrishamns kommun
Bjurfors Österlen

186+40 m²

7 rum

630 m²

Slutpris 4 095 000 kr+17 %
Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jul. 2025

Pilgatan 7

Villa
Gärsnäs, Simrishamns kommun
Bjurfors Österlen

130+110 m²

5 rum

1 028 m²

Slutpris 1 550 000 kr-3 %
Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jul. 2025

Torupsvägen 5

Villa
Vitaby, Simrishamns kommun
Bjurfors Österlen

88+3 m²

4 rum

757 m²

Slutpris 2 200 000 kr-12 %
Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jun. 2025

Vemmerlövstorpsvägen 61

Villa
Östra Vemmerlöv, Simrishamns kommun
Bjurfors Österlen

160 m²

7 rum

2 565 m²

Slutpris 5 300 000 kr-3 %
Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jun. 2025

Lundegatan 3A

Lägenhet
Simrislund, Simrishamns kommun
Bjurfors Österlen

77,5 m²

2 rum

5 417 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 730 000 kr-6 %

9 419 kr/m²

Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Hörupsvägen 8

Villa
Borrby, Simrishamns kommun
Bjurfors Österlen

83+12 m²

3 rum

920 m²

Slutpris 2 200 000 kr+38 %
Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Björkebogatan 10C

Lägenhet
Tomelilla - Centralt, Tomelilla kommun
Bjurfors Österlen

82 m²

3 rum

5 912 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 825 000 kr-2 %

10 061 kr/m²

Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 maj. 2025

Stibyvägen 72

Villa
Virrestad, Simrishamns kommun
Bjurfors Österlen

384+288 m²

5 rum

4 986 m²

Slutpris 5 000 000 kr-9 %
Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025

Betgatan 122

Lägenhet
Simrislund, Simrishamns kommun
Bjurfors Österlen

113 m²

4 rum

7 883 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr+4 %

12 832 kr/m²

Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Räckavägen 21, Larsgården

Villa
Borrby, Simrishamns kommun
Bjurfors Österlen

312+20 m²

10 rum

2,4 ha

Slutpris 7 800 000 kr-5 %
Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Fredsdalsgatan 66

Villa
Friaborg, Simrishamns kommun
Bjurfors Österlen

122+122 m²

5 rum

736 m²

Slutpris 2 000 000 kr-13 %
Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 maj. 2025

Lindövägen 6

Villa
Gyllebo, Simrishamns kommun
Bjurfors Österlen

69 m²

4 rum

1 551 m²

Slutpris 2 800 000 kr+6 %
Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Backgatan 23D

Lägenhet
Simrishamn, Simrishamns kommun
Bjurfors Österlen

76,5 m²

3 rum

4 646 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr-23 %

11 765 kr/m²

Bjurfors Österlen
Bjurfors Österlen

Visar 26 - 38 av 38