Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Anneli Andersson

Anneli Andersson

Om mig

Anneli förmedlar villor och bostadsrätter i Malmö med omnejd. Hon älskar förhandling, är noggrann och har en särskild förmåga att förstå människors behov. Efter att ha utsetts till Årets Rookie hos sin tidigare arbetsgivare, rekryterades hon till Bjurfors. Med värme och empati skapar och vårdar hon långvariga relationer.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Celsiusgatan 13B

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

50,5 m²

2 rum

4 310 kr/mån

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

33 564 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Husargatan 4

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

68 m²

3 rum

4 886 kr/mån

Slutpris 3 400 000 kr+6 %

50 000 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Fredmansgatan 5A

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

37 m²

1 rum

3 543 kr/mån

Slutpris 1 750 000 kr±0 %

47 297 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

S:t Pauli kyrkogata 19A

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

121 m²

5 rum

6 240 kr/mån

Slutpris 5 500 000 kr-3 %

45 455 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Nobelvägen 147K

Lägenhet
Ellstorp, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

51 m²

2 rum

4 867 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-3 %

26 471 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Köpenhamnsvägen 69C

Radhus
Malmö, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

96+7 m²

4 rum

7 739 kr/mån

Slutpris 5 900 000 kr+4 %

61 458 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Stenbocksgatan 6

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

88 m²

3 rum

4 525 kr/mån

Slutpris 3 995 000 kr±0 %

45 398 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Östra Farmvägen 42A

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

88,5 m²

4 rum

6 360 kr/mån

Slutpris 1 600 000 kr+7 %

18 079 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Baltzarsgatan 41B

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

45 m²

1,5 rum

4 272 kr/mån

Slutpris 2 750 000 kr-2 %

61 111 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 apr. 2026

Bobergsängen 3A

Lägenhet
Dammfri, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

54,5 m²

2 rum

4 576 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

32 110 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Brobygatan 8, Nobeltorget, Malmö kommun
  • Såld 6 apr. 2026

Brobygatan 8

Lägenhet
Nobeltorget, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

101 m²

3,5 rum

8 212 kr/mån

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

24 703 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Fågelbacksgatan 6D

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

121,5 m²

3,5 rum

8 032 kr/mån

Slutpris 4 650 000 kr+29 %

38 272 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Södra Förstadsgatan 121D, Dalaplan, Malmö kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Södra Förstadsgatan 121D

Lägenhet
Dalaplan, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

54,4 m²

2 rum

3 839 kr/mån

Slutpris 1 495 000 kr-4 %

27 482 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 mar. 2026

Sädesfältsgatan 4

Radhus
Limhamn, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

109 m²

5 rum

5 792 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 650 000 kr±0 %

42 661 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Mäster Henriksgatan 6

Lägenhet
S:t Knut, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

42 m²

1,5 rum

3 836 kr/mån

Slutpris 1 945 000 kr+3 %

46 310 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jan. 2026

Västra Varvsgatan 11A

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

86 m²

4 rum

4 804 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 350 000 kr+9 %

50 581 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 dec. 2025

Tulpangatan 14

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

81 m²

3 rum

5 548 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr-4 %

14 815 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Nobelvägen 117A, Östra Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Nobelvägen 117A

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

52 m²

2 rum

3 785 kr/mån

Slutpris 1 495 000 kr-4 %

28 750 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 nov. 2025

Stora Trädgårdsgatan 6B lgh 1102

Lägenhet
Drottningtorget, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

49 m²

2 rum

3 727 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr-4 %

44 898 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 okt. 2025

Ribevägen 2A

Lägenhet
Pildammarna, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

63,1 m²

2,5 rum

5 381 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 325 000 kr+1 %

36 846 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025

Hyacintgatan 5

Lägenhet
Fosiedal, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

61 m²

2 rum

4 541 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 840 000 kr+6 %

13 770 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 okt. 2025

Drottningtorget 2B

Lägenhet
Drottningtorget, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

96 m²

3 rum

6 466 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 530 000 kr+3 %

57 604 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025

Zenithgatan 1 A

Lägenhet
Värnhem, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

71 m²

2,5 rum

4 054 kr/mån

Slutpris 2 125 000 kr-6 %

29 930 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025

Törnskärsgatan 7B

Lägenhet
Fågelbacken, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

67,1 m²

2 rum

3 256 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

40 164 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Stora Trädgårdsgatan 4

Lägenhet
Drottningtorget, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City

89 m²

3 rum

6 770 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr-5 %

28 652 kr/m²

Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City

Visar 1 - 25 av 28