Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Joel Tingfors

Joel Tingfors

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Lokföraregatan 13A, Väster, Lunds kommun
  • Såld 12 maj. 2025

Lokföraregatan 13A

Lägenhet
Väster, Lunds kommun
Bjurfors Lund

26 m²

1 rum

1 686 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 012 500 kr-8 %

77 404 kr/m²

Bjurfors Lund
Bjurfors Lund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Vipeholms allé 52

Lägenhet
Vipeholmsparken, Lunds kommun
Bjurfors Lund

42 m²

2 rum

3 402 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 725 000 kr±0 %

41 071 kr/m²

Bjurfors Lund
Bjurfors Lund

Visar 51 - 52 av 52