Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Kaisa Svanljung

Kaisa Svanljung

Om mig

Kaisa är uppvuxen i Luleå och har väldigt bra lokalkännedom. Hon började sin karriär 2020 som säljkoordinator på Bjurfors och har sen dess vuxit in i rollen som fastighetsmäklare. Kaisa har alltid arbetat med människor i olika sammanhang, vilket återspeglar hennes glada & serviceinriktade inställning. Nu brinner hon för att hjälpa både säljare och köpare till en lyckad bostadsaffär genom sitt gedigna engagemang och kundfokus. Hennes personlighet beskrivs bäst som målinriktad, noggrann & lyhörd.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Kungsgatan 6A

Lägenhet
Centrum, Luleå kommun
Bjurfors Luleå

30 m²

1 rum

2 655 kr/mån

Slutpris 1 050 000 kr-8 %

35 000 kr/m²

Bjurfors Luleå
Bjurfors Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Mårdstigen 14

Radhus
Hertsön, Luleå kommun
Bjurfors Luleå

110+27 m²

4 rum

292 m²

Slutpris 2 300 000 kr
Bjurfors Luleå
Bjurfors Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026

Hermelinsgatan 2C

Lägenhet
Centrum, Luleå kommun
Bjurfors Luleå

53 m²

2 rum

3 690 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 515 000 kr-7 %

28 585 kr/m²

Bjurfors Luleå
Bjurfors Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Källgatan 9

Lägenhet
Bergviken, Luleå kommun
Bjurfors Luleå

67,5 m²

3 rum

3 936 kr/mån

Slutpris 1 560 000 kr+4 %

23 111 kr/m²

Bjurfors Luleå
Bjurfors Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026

Laxgatan 25C

Lägenhet
Svartöstaden, Luleå kommun
Bjurfors Luleå

59,5 m²

2 rum

5 179 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

17 647 kr/m²

Bjurfors Luleå
Bjurfors Luleå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Hermelinsgatan 23B

Lägenhet
Centrum, Luleå kommun
Bjurfors Luleå

85,5 m²

3 rum

4 868 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr+10 %

33 333 kr/m²

Bjurfors Luleå
Bjurfors Luleå

Visar alla 6