Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Milton Nilsson

Milton Nilsson

Om mig

Milton, som både bor och jobbar som fastighetsmäklare i Lund, har alltid strävat efter att skapa förtroendefulla och resultatinriktade bostadsaffärer. Med sin erfarenhet från Bjurfors sedan 2020 har han som mål att alltid överträffa sina kunders förväntningar. Med service i ryggraden och konstant tillgänglighet genom hela processen skapar Milton en framgångsrik försäljningsstrategi för dig och din bostad.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2026

Fredsgatan 1

Lägenhet
Lund, Lunds kommun
Bjurfors Lomma

51 m²

2 rum

2 952 kr/mån

Slutpris 3 450 000 kr+2 %

67 647 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Trålgränd 7

Radhus
Lomma, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

121 m²

5 rum

7 084 kr/mån

Slutpris 5 600 000 kr±0 %

46 281 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026

Mullskuffegången 3

Radhus
Lomma, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

134+15 m²

5 rum

207 m²

Slutpris 5 500 000 kr-3 %
Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Landsholmagatan 25

Villa
Lomma, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

146 m²

6 rum

421 m²

Slutpris 7 495 000 kr+1 %
Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Slättängsgatan 21

Lägenhet
Slättäng, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

55 m²

2 rum

5 780 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-5 %

30 909 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 apr. 2026

Notplatsen 1

Lägenhet
Lomma, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

107 m²

4 rum

6 650 kr/mån

Slutpris 5 785 000 kr+1 %

54 065 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 apr. 2026

Södra esplanaden 16

Lägenhet
Lund - Centrum, Lunds kommun
Bjurfors Lund

36,5 m²

1 rum

3 141 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 230 000 kr-7 %

61 096 kr/m²

Bjurfors Lund
Bjurfors Lund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 apr. 2026

Hamntorget 2C

Lägenhet
Lomma, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

76 m²

2 rum

4 921 kr/mån

Slutpris 3 495 000 kr±0 %

45 987 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 apr. 2026

Sommargatan 29

Lägenhet
Strand, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

102 m²

3 rum

5 459 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 600 000 kr-1 %

64 706 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 apr. 2026

Bistrogränd 3

Lägenhet
Stationsstaden, Kävlinge kommun
Bjurfors Lomma

61 m²

2 rum

5 226 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 675 000 kr-7 %

27 459 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 mar. 2026

Kajgatan 6F

Lägenhet
Strandstaden, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

41 m²

1,5 rum

3 538 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-4 %

56 098 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 mar. 2026

Strandvägen 267

Radhus
Strand, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

126+28 m²

5 rum

380 m²

Slutpris 9 125 000 kr-6 %
Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 mar. 2026

Åkerslundsvägen 21

Radhus
Hjärup, Staffanstorps kommun
Bjurfors Lomma

110 m²

4 rum

5 191 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 700 000 kr-3 %

33 636 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

Sjögräsgatan 6

Lägenhet
Lomma - Hamnområde, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

70,5 m²

2 rum

5 336 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr-4 %

44 681 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 feb. 2026

Sjögatan 14

Lägenhet
Lomma - Strandstaden, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

100 m²

4 rum

6 292 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 300 000 kr-2 %

53 000 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 feb. 2026

Lobovägen 2

Lägenhet
Bjärred - Sjösidan, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

70 m²

3 rum

5 422 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 775 000 kr-1 %

39 643 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 dec. 2025

Brunnsgatan 14 F

Lägenhet
Lund - Centrum, Lunds kommun
Bjurfors Lund

43 m²

1 rum

1 957 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 800 000 kr-5 %

65 116 kr/m²

Bjurfors Lund
Bjurfors Lund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 nov. 2025

Strandvägen 145

Radhus
Lomma - Centralt, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

78+7 m²

3 rum

188 m²

Slutpris 5 530 000 kr-1 %
Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025

Esplanaden 16A

Lägenhet
Lomma - Strandstaden, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

95 m²

4 rum

6 107 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 375 000 kr-4 %

56 579 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 nov. 2025

Klövervägen 2B

Lägenhet
Kobjer, Lunds kommun
Bjurfors Lomma

118 m²

4 rum

10 153 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-3 %

23 729 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 okt. 2025

Jaktstigen 17

Lägenhet
Nöbbelöv, Lunds kommun
Bjurfors Lund

80,5 m²

3 rum

6 778 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 970 000 kr-1 %

24 472 kr/m²

Bjurfors Lund
Bjurfors Lund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Vinstorpsvägen 24

Lägenhet
Lomma - Vinstorp, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

76 m²

3 rum

4 358 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 950 000 kr-2 %

38 816 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Stävgatan 3

Radhus
Lomma - Båtgatorna, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

148+70 m²

6 rum

585 m²

Slutpris 5 700 000 kr-5 %
Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Krokåkersgatan 19

Villa
Lomma - Lillevång, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

112+10 m²

4 rum

267 m²

Slutpris 5 400 000 kr-2 %
Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 sep. 2025

Trumlegången 1M

Lägenhet
Lomma - Norra Vinstorp, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

104 m²

4 rum

5 977 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 250 000 kr-4 %

31 250 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma

Visar 1 - 25 av 31