Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Magnus Nilsson

Magnus Nilsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Andgatan 2

Villa
Lomma - Gamla delen, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

125 m²

4 rum

607 m²

Slutpris 6 300 000 kr-10 %
Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Trollsjövägen 155

Radhus
Bjärred - Sjösidan, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

210 m²

6 rum

354 m²

Slutpris 8 100 000 kr-6 %
Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025

Gullregnsvägen 8

Radhus
Åkarp, Burlövs kommun
Bjurfors Lomma

125+8 m²

5 rum

590 m²

Slutpris 3 610 000 kr+3 %
Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Strandvägen 90B

Lägenhet
Lomma - Centralt, Lomma kommun
Bjurfors Lomma

86 m²

3 rum

6 083 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 700 000 kr-5 %

43 023 kr/m²

Bjurfors Lomma
Bjurfors Lomma

Visar 26 - 29 av 29