Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Jeanette Redelberger

Jeanette Redelberger

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Sparbanksvägen 14

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Bjurfors Liljeholmen Hägersten

21 m²

1 rum

1 960 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

78 571 kr/m²

Bjurfors Liljeholmen Hägersten
Bjurfors Liljeholmen Hägersten
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 feb. 2026

Selmedalsringen 10

Lägenhet
Aspudden - Örnsberg, Stockholms kommun
Bjurfors Liljeholmen Hägersten

91 m²

3 rum

6 253 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 200 000 kr+7 %

68 132 kr/m²

Bjurfors Liljeholmen Hägersten
Bjurfors Liljeholmen Hägersten

Visar alla 2