Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Gustav Elfving

Gustav Elfving

Om mig

Som före detta elitidrottsman har Gustav alltid jobbat resultatinriktat och med högt uppsatta mål. I hans yrke som fastighetsmäklare innebär det att leverera den bästa tjänsten på marknaden med högt driv och personligt engagemang. Gustav bor med sin familj i Landskrona där fotbollsträningar koordineras med golfrundor och familjeaktiviteter.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Öresundsgatan 94C

Villa
Landskrona, Landskrona kommun
Bjurfors Landskrona

102+55 m²

6 rum

214 m²

Slutpris 3 800 000 kr+3 %
Bjurfors Landskrona
Bjurfors Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Hällestad 491 Agelunds Gård.

Gård/Skog
Torna Hällestad, Lunds kommun
Bjurfors Landskrona

159 m²

6 rum

4 ha

Slutpris 9 000 000 kr+6 %
Bjurfors Landskrona
Bjurfors Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jan. 2026

Kolonigatan 10C

Lägenhet
Landskrona, Landskrona kommun
Bjurfors Landskrona

110 m²

4 rum

8 665 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 140 000 kr-3 %

19 455 kr/m²

Bjurfors Landskrona
Bjurfors Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 dec. 2025

Enoch thulins väg 32A

Lägenhet
Landskrona, Landskrona kommun
Bjurfors Landskrona

75 m²

3 rum

4 777 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-14 %

18 000 kr/m²

Bjurfors Landskrona
Bjurfors Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 nov. 2025

Segergatan 6B

Lägenhet
Landskrona, Landskrona kommun
Bjurfors Landskrona

81 m²

3 rum

5 142 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 075 000 kr-5 %

25 617 kr/m²

Bjurfors Landskrona
Bjurfors Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Löpargatan 38B

Lägenhet
Landskrona, Landskrona kommun
Bjurfors Landskrona

44 m²

1 rum

2 712 kr/mån

Slutpris 957 000 kr-4 %

21 750 kr/m²

Bjurfors Landskrona
Bjurfors Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 aug. 2025

Löpargatan 140A

Lägenhet
Landskrona, Landskrona kommun
Bjurfors Landskrona

96 m²

3 rum

6 812 kr/mån

Slutpris 2 500 000 kr-4 %

26 042 kr/m²

Bjurfors Landskrona
Bjurfors Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 jul. 2025

Jöns Eriks väg 7

Villa
Glumslöv, Landskrona kommun
Bjurfors Landskrona

118+20 m²

5 rum

350 m²

Slutpris 3 300 000 kr-11 %
Bjurfors Landskrona
Bjurfors Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Segergatan 6B

Lägenhet
Landskrona, Landskrona kommun
Bjurfors Landskrona

81 m²

3 rum

4 443 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr±0 %

25 926 kr/m²

Bjurfors Landskrona
Bjurfors Landskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Röde orms väg 2

Villa
Glumslöv, Landskrona kommun
Bjurfors Landskrona

210 m²

7 rum

616 m²

Slutpris 5 350 000 kr-9 %
Bjurfors Landskrona
Bjurfors Landskrona

Visar alla 10