Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Sanna Rihm

Sanna Rihm

Om mig

Sanna Rihm är en energisk och personlig fastighetsmäklare med fingertoppskänsla för lyckade bostadsaffärer. Hon är mäklaren som förstår att en försäljning är så mycket mer än en affär. Med Sanna får du en varm, förtroendegivande och lösningsorienterad mäklare som går helhjärtat in i varje försäljning. Sanna är också oerhört envis, målmedveten och engagerad – detta har gjort att hon vunnit utmärkelsen Nöjd Kund inom Bjurfors Sverige och håller sig på topplistorna på Kungsholmen.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 aug. 2025
profilfoto på mäklare
SannaRihm

Creutzgatan 11, 4 tr

Lägenhet
Kungsholmen - Thorildsplan, Stockholms kommun
Bjurfors Kungsholmen

35 m²

1 rum

2 627 kr/mån

Slutpris 3 350 000 kr+12 %

95 714 kr/m²

Bjurfors Kungsholmen
Bjurfors Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 aug. 2025
profilfoto på mäklare
SannaRihm

Vitalisvägen 6

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Bjurfors Kungsholmen

27 m²

1 rum

1 897 kr/mån

Slutpris 2 700 000 kr±0 %

100 000 kr/m²

Bjurfors Kungsholmen
Bjurfors Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025
profilfoto på mäklare
SannaRihm

Vitalisvägen 12

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Bjurfors Kungsholmen

39 m²

1 rum

2 978 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr+7 %

82 051 kr/m²

Bjurfors Kungsholmen
Bjurfors Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025
profilfoto på mäklare
SannaRihm

Kungsholmsgatan 16

Lägenhet
Kungsholmen - Rådhuset, Stockholms kommun
Bjurfors Kungsholmen

110 m²

3 rum

5 526 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 11 150 000 kr-3 %

101 364 kr/m²

Bjurfors Kungsholmen
Bjurfors Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025
profilfoto på mäklare
SannaRihm

Primusgatan 87

Lägenhet
Kungsholmen - Essingeöarna, Stockholms kommun
Bjurfors Kungsholmen

51 m²

2 rum

4 716 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr+3 %

80 392 kr/m²

Bjurfors Kungsholmen
Bjurfors Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025
profilfoto på mäklare
SannaRihm

Kungsbro Strand 17

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Bjurfors Kungsholmen

35 m²

2 rum

4 189 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 220 000 kr+1 %

92 000 kr/m²

Bjurfors Kungsholmen
Bjurfors Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025
profilfoto på mäklare
SannaRihm

Frödingsvägen 2

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Bjurfors Kungsholmen

36 m²

2 rum

1 663 kr/mån

Slutpris 3 400 000 kr+14 %

94 444 kr/m²

Bjurfors Kungsholmen
Bjurfors Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
SannaRihm

Vitalisvägen 12

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Bjurfors Kungsholmen

51 m²

2 rum

3 814 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr+3 %

80 392 kr/m²

Bjurfors Kungsholmen
Bjurfors Kungsholmen

Visar 26 - 33 av 33