Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Christian Österberg

Christian Österberg

Om mig

Christian har arbetat som fastighetsmäklare i Jönköping i 15 år och har alltid tillhört de som sålt mest på marknaden. Han har god lokalkännedom och ett stort kontaktnät. Det viktigaste för Christian är människorna bakom bostaden. Att kundens förväntningar, oavsett om det är en köpare eller säljare, överträffas i varje affär. Det är så kunderna kommer tillbaka år efter år.
Mäklarens försäljningar
Torpa, Jönköpings kommun
Kommande

Humlevägen 4

Lägenhet
Torpa, Jönköpings kommun
Bjurfors Jönköping
1 375 000 kr
24,8 m²
1 rum
vån 1/3
2 040 kr/mån
55 444 kr/m²
Bjurfors Jönköping
Bjurfors Jönköping

Visar alla 1