Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Rasmus Kisker

Rasmus Kisker

Om mig

Med fokus på bostadsrätter i centrala Göteborg ser Rasmus till att skapa de bästa förutsättningarna för både säljare och köpare. Han drivs av att ge det lilla extra som överträffar kundernas förväntningar och har utöver lyckade försäljningar som mål, att göra alla affärer med ett leende. Med Bjurfors starka varumärke tillsammans med Rasmus helhjärtade engagemang och stora driv, skapas de bästa förutsättningarna för en lyckad bostadsaffär.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Bohusgatan 14

Lägenhet
Göteborg, Göteborgs kommun
Bjurfors Göteborg City

96,5 m²

4 rum

5 938 kr/mån

Slutpris 6 650 000 kr

68 912 kr/m²

Bjurfors Göteborg City
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 nov. 2025

Stora Nygatan 3C

Lägenhet
Inom Vallgraven, Göteborgs kommun
Bjurfors Göteborg City

46 m²

2 rum

2 651 kr/mån

Slutpris 3 150 000 kr+5 %

68 478 kr/m²

Bjurfors Göteborg City
Bjurfors Göteborg City

Visar alla 2