- Sök mäklare
- Bjurfors Göteborg City
- Jennieann Bergström
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Jennieann har verkat som fastighetsmäklare sedan 2013. Med fokus på Östra Centrum förmedlar hon både villor och bostadsrätter och har en stor erfarenhet inom branschen. Jennieann är en mycket engagerad och pålitlig fastighetsmäklare som älskar att överträffa sina kunders förväntningar. Hon har genom åren byggt upp ett stort nätverk av både nya och återkommande kunder och blir ofta kontaktad på rekommendation vilket är ett kvitto på nöjda kunder!
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Kärralundsgatan 52B
Göteborg, Göteborgs kommun
84 m²
4 rum
Slutpris 5 600 000 kr
66 667 kr/m²
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Vedhuggaregatan 8
Göteborg, Göteborgs kommun
178+46 m²
5 rum
Slutpris 8 000 000 kr+1 %
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Wingårdsgatan 5D
Kålltorp, Göteborgs kommun
67 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 3 300 000 kr-1 %
49 254 kr/m²
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Olof Skötkonungsgatan 14
Örgryte - Skår, Göteborgs kommun
165+114 m²
6 rum
Slutpris 10 300 000 kr-2 %
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Storgatan 7A
Vasastaden, Göteborgs kommun
31 m²
1,5 rum
- Hiss
Slutpris 2 900 000 kr±0 %
93 548 kr/m²
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Offerstensvägen 30
Sävedalen - Fröjasten, Partille kommun
187+36 m²
6 rum
Slutpris 9 725 000 kr-1 %
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Graffmansgatan 6
Örgryte - Bö, Göteborgs kommun
136+54 m²
5 rum
Slutpris 9 200 000 kr-6 %
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Påskbergsgatan 9
Örgryte - Jakobsdal, Göteborgs kommun
185 m²
6 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 9 600 000 kr-4 %
51 892 kr/m²
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Snoilskygatan 2B
Lunden, Göteborgs kommun
51 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 650 000 kr-1 %
51 961 kr/m²
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Lydinghielmsgatan 1E
Munkebäck, Göteborgs kommun
51 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 150 000 kr-2 %
42 157 kr/m²
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Daltorpsgatan 47A
Örgryte - Bö, Göteborgs kommun
36 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 300 000 kr-4 %
63 889 kr/m²
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Kvarngärdesgatan 8B
Örgryte - Bö, Göteborgs kommun
31 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 875 000 kr+1 %
92 742 kr/m²
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Berggrensgatan 6
Örgryte - Bö, Göteborgs kommun
116+57 m²
Slutpris 8 250 000 kr-3 %
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Kvarngärdesgatan 8A
Örgryte - Bö, Göteborgs kommun
33 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 980 000 kr±0 %
90 303 kr/m²
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Brödragatan 34
Örgryte - Bö, Göteborgs kommun
155+83 m²
Slutpris 10 500 000 kr-2 %
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Gröndalsgatan 14
Johanneberg - Fredriksdal, Göteborgs kommun
348+40 m²
16 rum
Slutpris 14 600 000 kr-2 %
Bjurfors Göteborg City
Maps Data: Google © 2026
Sergelsgatan 3B
Lunden, Göteborgs kommun
44,5 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 600 000 kr+1 %
58 427 kr/m²
Bjurfors Göteborg City
Visar alla 17