Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Therese Bjurenlind

Therese Bjurenlind

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Bohusgatan 11L Heden, Göteborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bohusgatan 11L Heden, Göteborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bohusgatan 11L Heden, Göteborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bohusgatan 11L Heden, Göteborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bohusgatan 11L Heden, Göteborgs kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 16:30

Bohusgatan 11L

Lägenhet
Heden, Göteborgs kommun
Fastighets AB Balder
4 175 000 kr
38 m²
2 rum
vån 10/18
3 252 kr/mån
109 868 kr/m²

Premiumbostad på attraktiv adress - golvvärme och balkong i väster. Tillträde 2026. Boka visning idag! Välkommen in i en trivsamt planerad premiumlägenhet med sovrum och balkong i väster. Här möts du av genomtänkta materialval och inget lämnas åt slumpen. Bostaden har en genomgående vacker enstavsparkett, golvvärme, målade väggar i sober kulör och påkostade materialval som ger en direkt känsla…

Bjurfors Nyproduktion Göteborg
fr. 1 295 000 kr
33-108 m²
1-4 rum
fr. 39 732 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
Bjurfors Nyproduktion Göteborg
Bjurfors Nyproduktion Göteborg

Visar 26 - 27 av 27