Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Rasmus Halldin

Rasmus Halldin

Om mig

Förutom att vara specialinriktad på att förmedla bostadsrätter på Hisingen är jag även områdesansvarig för kollegorna på Bjurfors Hisingen. För mig är det viktigt att varje kund är nöjd och känner jag gett allt, där en rekommendation blir priset för en lyckad affär. Mina starkaste egenskaper är ärlighet, affärsmässighet och målmedvetenhet. Som en av de som säljer mest och har flest rekommendation på din lokala marknaden kan du känna dig trygg med Rasmus som din mäklare.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Rosenapelgatan 21

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

39+14,5 m²

1,5 rum

3 383 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr±0 %

55 128 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 sep. 2025

Bufjällsleden 2D

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

64 m²

3 rum

5 837 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 620 000 kr-4 %

25 313 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025

Rödlönnsgången 28

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

62 m²

3 rum

4 728 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 475 000 kr-5 %

39 919 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 sep. 2025

Norra Fjädermolnsgatan 29

Lägenhet
Länsmansgården, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

75,6 m²

3 rum

5 301 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

30 357 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 sep. 2025

Rudenschöldsgatan 15B

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

34,8 m²

1,5 rum

3 148 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

51 580 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 sep. 2025

Ridhästvägen 11

Radhus
Gerrebacka, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

96+20 m²

5 rum

6 482 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 220 000 kr+8 %

33 542 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Inägogatan 21A

Lägenhet
Övre Eriksberg, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

42,8 m²

1,5 rum

2 760 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 070 000 kr-1 %

48 364 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Korstörnegatan 15

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

30,5 m²

1 rum

3 075 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 580 000 kr-1 %

51 803 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Arvid lindmansgatan 19B

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

51 m²

2 rum

3 712 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

29 314 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Fyrklöversgatan 13

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

43 m²

1 rum

3 146 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

38 372 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Arvesgärde 41

Lägenhet
Tuve, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

81,5 m²

3 rum

4 853 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 050 000 kr+3 %

25 153 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Arvid Lindmansgatan 21B

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

51 m²

2 rum

3 860 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 675 000 kr-1 %

32 843 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Östanvindsgatan 5A

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

50,5 m²

2 rum

4 219 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr-3 %

35 644 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Lantmätaregatan 11B

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

39 m²

1 rum

3 196 kr/mån

Slutpris 1 475 000 kr-1 %

37 821 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Madängsgatan 9

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

42 m²

1,5 rum

4 043 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 720 000 kr-2 %

40 952 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jun. 2025

Kvillegatan 19

Lägenhet
Centrala Göteborg, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

58 m²

2 rum

2 996 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr-4 %

41 379 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Arvid lindmansgatan 23E

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

52 m²

2 rum

3 777 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 650 000 kr-2 %

31 731 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025

Solventilsgatan 14

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Bjurfors Centrala Hisingen

55 m²

2 rum

4 327 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

39 909 kr/m²

Bjurfors Centrala Hisingen
Bjurfors Centrala Hisingen

Visar 26 - 43 av 43