Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Nathalie Karlsson

Nathalie Karlsson

Om mig

Jag har arbetat som fastighetsmäklare sedan flera år tillbaka där jag är specialiserad på försäljning av bostäder på Norra Älvstranden. Jag ser många fördelar med att vara lokal mäklare, både sett till mitt kontaktnät och min kunskap om området. Hög kvalitet, förtroende och personligt engagemang är något jag värdesätter högt. Genom att anlita mig får ni en trygg och engagerad mäklare med ett högt driv och strävan mot nöjda kunder.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2026

Barken Storegrunds gata 14

Lägenhet
Sannegårdshamnen, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

45 m²

1,5 rum

3 351 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr+2 %

61 111 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Gjutaregatan 12

Lägenhet
Göteborg, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

53 m²

2 rum

3 678 kr/mån

Slutpris 3 200 000 kr

60 377 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 feb. 2026

Bratteråsgatan 40

Lägenhet
Eriksberg, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

77+8 m²

3 rum

5 758 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr-2 %

57 143 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026

Miraallén 21

Lägenhet
Sannegårdshamnen, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

44 m²

1 rum

3 332 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr-2 %

51 136 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 feb. 2026

Ceresplatsen 15

Lägenhet
Sannegårdshamnen, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

90 m²

3 rum

6 010 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 375 000 kr-2 %

59 722 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 nov. 2025

Götaverksgatan 24

Lägenhet
Lindholmen, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

93,5 m²

4 rum

6 311 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 850 000 kr-3 %

51 872 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Monsungatan 34

Lägenhet
Eriksberg, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

37 m²

1,5 rum

2 748 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr-2 %

64 865 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Astris Gata 72

Lägenhet
Eriksberg, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

100 m²

4 rum

4 365 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 875 000 kr±0 %

48 750 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 sep. 2025

Bratteråsgatan 70

Lägenhet
Eriksberg, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

49 m²

1,5 rum

3 900 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 085 000 kr-3 %

62 959 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Sannegårdsgatan 24

Lägenhet
Sannegårdshamnen, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

78 m²

3 rum

4 129 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr-2 %

50 000 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Miraallén 39

Lägenhet
Sannegårdshamnen, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

35 m²

1 rum

2 951 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr-6 %

64 286 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jul. 2025

Götaverksgatan 20

Lägenhet
Lindholmen, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

91 m²

4 rum

6 196 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 925 000 kr-1 %

54 121 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Lindholmsallén 59

Lägenhet
Lindholmen, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

37 m²

2 rum

2 749 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr±0 %

67 568 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Östra Eriksbergsgatan 73

Lägenhet
Eriksberg, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

84,1 m²

3 rum

4 875 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 500 000 kr-2 %

53 508 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jun. 2025

Östra Eriksbergsgatan 87

Lägenhet
Eriksberg, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

50 m²

1,5 rum

2 781 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr-2 %

49 000 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jun. 2025

Ångaren Indias Gata 3

Lägenhet
Sannegårdshamnen, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

50 m²

1,5 rum

3 434 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-4 %

52 000 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Bratteråsgatan 60

Lägenhet
Eriksberg, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

61 m²

2 rum

3 641 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr-1 %

54 918 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Sagolandsvägen 2

Lägenhet
Eriksberg, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

97 m²

4 rum

7 604 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr-5 %

36 082 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Miraallén 35

Lägenhet
Sannegårdshamnen, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

96,5 m²

4 rum

6 901 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 100 000 kr-5 %

52 850 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Götaverksgatan 24

Lägenhet
Lindholmen, Göteborgs kommun
Bjurfors Älvstranden

93,5 m²

4 rum

5 557 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 300 000 kr+2 %

56 684 kr/m²

Bjurfors Älvstranden
Bjurfors Älvstranden

Visar alla 20