- Sök mäklare
- Bertwig Fastighetsförmedling AB
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Vindelbosgatan 4B
Visby - Lyckåker, Gotlands kommun
50,2 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 1 750 000 kr-3 %
34 861 kr/m²
Bertwig Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Burs Sigdes 191
Burs / Herta - Sydöstra Gotland, Gotlands kommun
80+50 m²
4 rum
Slutpris 3 000 000 kr±0 %
Bertwig Fastighetsförmedling AB

Endre Långhulte 192
Endre, Gotlands kommun
94 m²
4 rum
Slutpris 4 000 000 kr+7 %
Bertwig Fastighetsförmedling AB

Follingbo Klinte 437
Follingbo - Visby Närområde, Gotlands kommun
185+77 m²
7 rum
Slutpris 3 900 000 kr+11 %
Bertwig Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Sanda Björkhagavägen 43
Sanda Björkhaga, Gotlands kommun
90+30 m²
3 rum
Slutpris 4 100 000 kr-4 %
Bertwig Fastighetsförmedling AB
Maps Data: Google © 2026
Hamnvägen 3
Burgsvik Storsudret, Gotlands kommun
100 m²
5 rum
Slutpris 2 800 000 kr+24 %
Bertwig Fastighetsförmedling AB
Visar 51 - 56 av 56