Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Bergets Ro Fastighetsförmedling

Bergets Ro Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 dec. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Roslagsgatan 40D

Lägenhet
Vasastan - Sibirien, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

62 m²

3 rum

2 984 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 8 500 000 kr+13 %

137 097 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Wiboms väg 4, Västra Skogen, Solna kommun
  • Såld 16 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JulianAndersson

Wiboms väg 4

Lägenhet
Västra Skogen, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

103 m²

4 rum

7 275 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 550 000 kr+1 %

44 175 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 dec. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Skeppargatan 94, 0,5tr

Lägenhet
Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

3 051 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 10 250 000 kr+3 %

128 125 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 dec. 2025
profilfoto på mäklare
RasmusLogärd

Södra Långgatan 33

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

38,4 m²

2 rum

2 602 kr/mån

Slutpris 2 500 000 kr+4 %

65 104 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 dec. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Karlbergsvägen 89

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

65 m²

2 rum

3 381 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 825 000 kr

120 385 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 dec. 2025
profilfoto på mäklare
SherwanBaderkhan

Anna Steckséns Gata 15

Lägenhet
Vasastan - Hagastaden, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

37 m²

1,5 rum

2 886 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr-2 %

105 405 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 dec. 2025
profilfoto på mäklare
SherwanBaderkhan

Norrbackagatan 49C

Lägenhet
Vasastan - Hagastaden, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

55 m²

2,5 rum

4 364 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 5 850 000 kr±0 %

106 364 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Ludvigsbergsgatan 43, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 10 dec. 2025
profilfoto på mäklare
DavidAlashi

Ludvigsbergsgatan 43

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

37 m²

2 rum

1 624 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 300 000 kr+16 %

116 216 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 dec. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Ninni Kronbergs Gata 22

Lägenhet
Vasastan - Hagastaden, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

65 m²

3 rum

4 215 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 975 000 kr±0 %

91 923 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Grevgatan 47, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 9 dec. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Grevgatan 47

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

45 m²

2 rum

1 974 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 350 000 kr-3 %

118 889 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Hälsingegatan 56, Vasastan - Hagastaden, Stockholms kommun
  • Såld 7 dec. 2025
profilfoto på mäklare
SherwanBaderkhan

Hälsingegatan 56

Lägenhet
Vasastan - Hagastaden, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

34 m²

2 rum

2 930 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 430 000 kr+11 %

130 294 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 dec. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Valhallavägen 14

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

66,8 m²

3 rum

3 563 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 000 000 kr+5 %

119 760 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 dec. 2025
profilfoto på mäklare
SherwanBaderkhan

Emmy rappes gata 3

Lägenhet
Vasastan - Hagastaden, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

66,8 m²

2,5 rum

5 726 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 750 000 kr-4 %

101 048 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 dec. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Parkvägen 2

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

66 m²

2 rum

4 542 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 5 500 000 kr+6 %

83 333 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Lilla gatan 4A, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 3 dec. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Lilla gatan 4A

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

48 m²

2 rum

3 860 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr+2 %

59 375 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 dec. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Hälsingegatan 13A, 1tr över gård

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

41 m²

2 rum

2 140 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 5 550 000 kr+11 %

135 366 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 dec. 2025
profilfoto på mäklare
SherwanBaderkhan

Regeringsgatan 70A

Lägenhet
Norrmalm, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

64 m²

2 rum

2 639 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 750 000 kr+9 %

89 844 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 dec. 2025
profilfoto på mäklare
SherwanBaderkhan

Sonja Kovalevskys Gata 11

Lägenhet
Vasastan - Hagastaden, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

35 m²

2 rum

1 925 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 450 000 kr+4 %

127 143 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bokvägen 3, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 1 dec. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Bokvägen 3

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

36 m²

1 rum

2 304 kr/mån

Slutpris 2 350 000 kr+7 %

65 278 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Vitalisvägen 6, Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 30 nov. 2025
profilfoto på mäklare
NathalieJensen

Vitalisvägen 6

Lägenhet
Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

45,5 m²

2 rum

2 913 kr/mån

Slutpris 3 850 000 kr+1 %

84 615 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Kostervägen 3, Lidingö, Lidingö kommun
  • Såld 29 nov. 2025
profilfoto på mäklare
NathalieJensen

Kostervägen 3

Lägenhet
Lidingö, Lidingö kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

49 m²

2 rum

2 644 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

57 041 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 nov. 2025
profilfoto på mäklare
NikolaJovanovic

Dagsverksvägen 227

Lägenhet
Spånga, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

46 m²

2 rum

3 240 kr/mån

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

39 130 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Solbergsvägen 59A, Bromma - Mariehäll, Stockholms kommun
  • Såld 28 nov. 2025
profilfoto på mäklare
NikolaJovanovic

Solbergsvägen 59A

Lägenhet
Bromma - Mariehäll, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

49+6 m²

2 rum

3 896 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr-8 %

46 939 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 nov. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Roslagsgatan 23A, över gård

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

39 m²

2 rum

1 583 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 800 000 kr+7 %

123 077 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
RasmusLogärd

Rosengatan 8

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

38 m²

2 rum

2 721 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 325 000 kr+4 %

87 500 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling

Visar 176 - 200 av 421