Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Bergets Ro Fastighetsförmedling

Bergets Ro Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025
profilfoto på mäklare
JulianAndersson

Östervägen 10

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

46 m²

2 rum

3 441 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr+14 %

61 957 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Sveavägen 105, 0,5tr

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

85 m²

4 rum

5 565 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 8 545 000 kr+1 %

100 529 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025
profilfoto på mäklare
RasmusLogärd

Tulegatan 16

Lägenhet
Tuletorget, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

39 m²

2 rum

2 375 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 135 000 kr+5 %

80 385 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Forskningsringen 87A, Ursvik, Sundbybergs kommun
  • Såld 10 jun. 2025
profilfoto på mäklare
EmillioAfram

Forskningsringen 87A

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

116,5 m²

4 rum

8 205 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 000 000 kr-4 %

51 502 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Torsgatan 68

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

78 m²

3 rum

3 596 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 9 150 000 kr+5 %

117 308 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Norrtullsgatan 63, Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Norrtullsgatan 63

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

56 m²

2 rum

2 844 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 300 000 kr+6 %

94 643 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jun. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Svalgränd 5

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

85 m²

3 rum

4 519 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 200 000 kr+3 %

72 941 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025
profilfoto på mäklare
EmillioAfram

Askängsbacken 48

Lägenhet
Bromma, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

49 m²

2 rum

4 076 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr+9 %

66 327 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Svarvargatan 3, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 4 jun. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Svarvargatan 3

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

46 m²

2 rum

2 357 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 250 000 kr-1 %

92 391 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jun. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Nyckelvägen 2

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

111 m²

4 rum

7 579 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 8 250 000 kr-3 %

74 324 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jun. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Björkbacksvägen 57

Lägenhet
Bromma - Johannesfred, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

49,5 m²

2 rum

3 981 kr/mån

Slutpris 2 800 000 kr+4 %

56 566 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Vintergatan 17

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

68 m²

3 rum

4 331 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr+7 %

70 588 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EmillioAfram

Hasselquistvägen 31

Lägenhet
Hammarbyhöjden, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

42 m²

2 rum

3 810 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 700 000 kr+8 %

64 286 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Aprikosgatan 25, 6 tr, Hässelby Strand, Stockholms kommun
  • Såld 31 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JulianAndersson

Aprikosgatan 25, 6 tr

Lägenhet
Hässelby Strand, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

73 m²

3 rum

6 062 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr+15 %

31 507 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EmillioAfram

Luntmakargatan 10

Lägenhet
Vasastan - City/Norrmalm, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

25 m²

1 rum

2 457 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 150 000 kr+5 %

126 000 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025
profilfoto på mäklare
RasmusLogärd

Rosengatan 8

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

34 m²

2 rum

2 504 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 040 000 kr+9 %

89 412 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025
profilfoto på mäklare
NikolaJovanovic

Östervägen 38

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

74 m²

3 rum

5 288 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 400 000 kr+6 %

72 973 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Ninni Kronbergs Gata 22

Lägenhet
Vasastan - Hagastaden, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

52 m²

2 rum

3 494 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr-6 %

88 462 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Ekensbergsvägen 69

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

73 m²

3 rum

4 292 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 425 000 kr+5 %

60 616 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Gävlegatan 32

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

35 m²

2 rum

1 925 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 330 000 kr+8 %

123 714 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Falugatan 14, 1tr

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

37 m²

2 rum

2 689 kr/mån

Slutpris 4 420 000 kr+13 %

119 459 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Pippi Långstrumps Gata 37

Lägenhet
Annedal, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

102 m²

4 rum

5 757 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 700 000 kr+2 %

55 882 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025
profilfoto på mäklare
NikolaJovanovic

Förrådsvägen 42

Lägenhet
Huddinge, Huddinge kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

49 m²

2 rum

4 480 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 530 000 kr+6 %

51 633 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Solnavägen 29J, Solna Centrum, Solna kommun
  • Såld 23 maj. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Solnavägen 29J

Lägenhet
Solna Centrum, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

90 m²

4 rum

5 799 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 250 000 kr+4 %

69 444 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
EmillioAfram

Infanterigatan 5

Lägenhet
Västra Skogen, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

99 m²

4 rum

6 129 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 750 000 kr+1 %

47 980 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling

Visar 376 - 400 av 421