Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Bergets Ro Fastighetsförmedling

Bergets Ro Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Tomtebogatan 32A, Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 17 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JulianAndersson

Tomtebogatan 32A

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

63 m²

2 rum

4 676 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 400 000 kr+7 %

101 587 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 okt. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Vasavägen 23

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

52+13 m²

2 rum

2 970 kr/mån

Slutpris 3 700 000 kr+6 %

71 154 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Garvis Carlssons gata 12, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 16 okt. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Garvis Carlssons gata 12

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

28 m²

1 rum

1 755 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 310 000 kr+16 %

82 500 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Gävlegatan 26

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

40 m²

2 rum

2 200 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 350 000 kr±0 %

108 750 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025
profilfoto på mäklare
HasanShahid

Rådjursstigen 16

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

34 m²

1 rum

1 670 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr-2 %

66 176 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Fredsgatan 5, Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
  • Såld 15 okt. 2025
profilfoto på mäklare
DavidAlashi

Fredsgatan 5

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

56 m²

3 rum

1 729 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr+7 %

85 714 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Hammarby allé 13, Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun
  • Såld 14 okt. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Hammarby allé 13

Lägenhet
Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

88,5 m²

3 rum

5 925 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 6 795 000 kr±0 %

76 780 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025
profilfoto på mäklare
NathalieJensen

Fleminggatan 40A

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

44 m²

2 rum

2 189 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 710 000 kr+8 %

107 045 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EmiliaAspelin

Upplandsgatan 54F

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

75 m²

2 rum

4 181 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 8 450 000 kr-1 %

112 667 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 okt. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Ingemarsgatan 3B

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

69 m²

3 rum

3 396 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 150 000 kr+8 %

132 609 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025
profilfoto på mäklare
RasmusLogärd

Vintergatan 1

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

53 m²

2 rum

3 409 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 620 000 kr+10 %

87 170 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Birger Jarlsgatan 120B

Lägenhet
Vasastan/Östermalm, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

62 m²

2 rum

2 049 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 900 000 kr+7 %

95 161 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 okt. 2025
profilfoto på mäklare
VilmerOlofsson

Valhallavägen 42, över gård

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

33 m²

1 rum

2 555 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr+3 %

100 000 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 okt. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Luntmakargatan 63

Lägenhet
Vasastan - City/Norrmalm, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

27 m²

1 rum

1 224 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 450 000 kr+15 %

127 778 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Förrådsvägen 40, Huddinge, Huddinge kommun
  • Såld 7 okt. 2025
profilfoto på mäklare
NikolaJovanovic

Förrådsvägen 40

Lägenhet
Huddinge, Huddinge kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

44 m²

2 rum

3 991 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr+3 %

51 136 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Sveavägen 138, Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 7 okt. 2025
profilfoto på mäklare
SherwanBaderkhan

Sveavägen 138

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

43 m²

2 rum

2 009 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 125 000 kr+9 %

95 930 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 okt. 2025
profilfoto på mäklare
RonniMleczkovicz

Kommendörsgatan 42

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

36 m²

2 rum

1 296 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 575 000 kr+12 %

154 861 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Rosengatan 8, Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
  • Såld 7 okt. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Rosengatan 8

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

53 m²

2 rum

3 534 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 500 000 kr+7 %

84 906 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Ryttargatan 10, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 7 okt. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Ryttargatan 10

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

72 m²

3 rum

4 723 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 6 450 000 kr+8 %

89 583 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Armégatan 27, Västra Skogen, Solna kommun
  • Såld 6 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JulianAndersson

Armégatan 27

Lägenhet
Västra Skogen, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

54,5 m²

2 rum

4 389 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+15 %

69 725 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Solbergsvägen 59A, Mariehäll - Bromma, Stockholms kommun
  • Såld 4 okt. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Solbergsvägen 59A

Lägenhet
Mariehäll - Bromma, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

27,6+17 m²

2 rum

3 578 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 325 000 kr+1 %

84 239 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EmiliaAspelin

Sandhamnsgatan 75B

Lägenhet
Östermalm - Gärdet, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

76 m²

3 rum

6 181 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 12 000 000 kr+23 %

157 895 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EmiliaAspelin

Nina Einhorns Gata 8

Lägenhet
Hagastaden, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

43 m²

2 rum

3 461 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 160 000 kr+4 %

96 744 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2025
profilfoto på mäklare
NikolaJovanovic

Östervägen 15

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

39 m²

1,5 rum

2 150 kr/mån

Slutpris 2 640 000 kr+6 %

67 692 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2025
profilfoto på mäklare
SherwanBaderkhan

Kabelverksgatan 20

Lägenhet
Älvsjö, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

45 m²

2 rum

3 494 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr+6 %

63 333 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling

Visar 251 - 275 av 425