Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Bergets Ro Fastighetsförmedling
Mäklare Nathalie Jensen

Nathalie Jensen

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Trollvägen 2 Järfälla, Järfälla kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Trollvägen 2 Järfälla, Järfälla kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Trollvägen 2 Järfälla, Järfälla kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Trollvägen 2 Järfälla, Järfälla kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Trollvägen 2 Järfälla, Järfälla kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:50

Trollvägen 2

Lägenhet
Järfälla, Järfälla kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling
1 195 000 kr
20,6 m²
1 rum
vån 1
1 470 kr/mån
58 010 kr/m²

***LÅG AVGIFT, STAMBYTT BADRUM, TOTALRENOVERAD LÄGENHET, FRANSK BALKONG, STABIL FÖRENING MED BRA EKONOMI*** Välkommen till Trollvägen 2 och denna smakfullt totalrenoverade etta om 20,6 kvm – ett perfekt första boende för dig som söker något modernt, stilrent och bara vill kunna flytta rakt in! Här möts du av en ljus och välplanerad bostad där varje kvadratmeter tagits tillvara på bästa…

Premium
Balkong
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Franzéngatan 10 Hornsberg, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Franzéngatan 10 Hornsberg, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Franzéngatan 10 Hornsberg, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Franzéngatan 10 Hornsberg, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Franzéngatan 10 Hornsberg, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:45

Franzéngatan 10

Lägenhet
Hornsberg, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling
4 350 000 kr
54 m²
2 rum
vån 6
3 794 kr/mån
80 556 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Vitalisvägen 11 Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vitalisvägen 11 Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vitalisvägen 11 Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vitalisvägen 11 Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vitalisvägen 11 Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:15

Vitalisvägen 11

Lägenhet
Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling
3 495 000 kr
38 m²
2 rum
vån 0,5
2 751 kr/mån
91 974 kr/m²

Välkommen till denna fantastiska lägenhet på Vitalisvägen 11 – en riktig pärla i populära Brf Fredhäll! Här erbjuds en bostad i genomgående fint skick med stora fönsterpartier som skapar ett generöst ljusinsläpp och en härligt luftig känsla. Redan vid entrén möts du av en inbjudande rymd och en välplanerad layout som präglar hela hemmet. Den öppna och sociala planlösningen mellan kök och…

Premium
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Gyllenborgsgatan 14 Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Gyllenborgsgatan 14 Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Gyllenborgsgatan 14 Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Gyllenborgsgatan 14 Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Gyllenborgsgatan 14 Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 5

Gyllenborgsgatan 14

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling
3 795 000 kr
38 m²
2 rum
vån 3/3
2 956 kr/mån
99 868 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade 2:a om 38 kvm på attraktiva Gyllenborgsgatan 14 – en bostad som kombinerar modern funktionalitet med charmiga originaldetaljer. Här bor du med närhet till vackra vattenstråk, lummiga grönområden och citypulsen inom bekvämt räckhåll. Läget högst upp i huset ger en härlig känsla av rymd, förstärkt av de stora fönsterpartierna som flödar in med dagsljus…

Premium
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
1,5 rum lägenhet på Svarvargatan 11 Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Svarvargatan 11 Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Svarvargatan 11 Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Svarvargatan 11 Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Svarvargatan 11 Kungsholmen, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:50

Svarvargatan 11

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling
5 395 000 kr
57 m²
1,5 rum
vån 3
3 758 kr/mån
94 649 kr/m²

Välkommen till Svarvargatan 11 och denna otroligt välplanerade 1,5 rok om 57 kvm, belägen högt upp på våning 3 i omåttligt populära Brf Industriverket. Här bor du i ett hem som kombinerar det bästa av två världar – tidstypisk industricharm från byggåret möter modern komfort och design i absolut toppklass. Fastigheten har sitt ursprung som industrilokaler från slutet av 1800-talet och…

Premium
Hiss
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun

Rålambsvägen 46

Lägenhet
Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling
2 900 000 kr
29,5 m²
1 rum
vån 3/3
2 354 kr/mån
98 305 kr/m²
Hiss
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling

Visar alla 6