Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Bergets Ro Fastighetsförmedling
Mäklare Gabriel Bilir

Gabriel Bilir

Om mig

Bergets Ro grundades med idén om att skapa ett framåtdrivande mäklarföretag med extremt hög kompetens och erfarenhet. Bergets Ro Fastighetsförmedling består utav ett välrenommerat och diversifierat team med enorma erfarenheter vid försäljningar utav bostäder i Stockholm med omnejd. Vi anammar en anda av hög arbetsmoral, högsta möjliga kundnöjdhet och service. Vår ambition är att alltid behandla varje bostadsförsäljning vi får förtroendet att förmedla som om det vore vår egna affär.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Ryttargatan 10, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 7 okt. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Ryttargatan 10

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

72 m²

3 rum

4 723 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 6 450 000 kr+8 %

89 583 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Solbergsvägen 59A, Mariehäll - Bromma, Stockholms kommun
  • Såld 4 okt. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Solbergsvägen 59A

Lägenhet
Mariehäll - Bromma, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

27,6+17 m²

2 rum

3 578 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 325 000 kr+1 %

84 239 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Solnavägen 96B, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 21 sep. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Solnavägen 96B

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

46 m²

2 rum

4 404 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 380 000 kr+3 %

73 478 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Solnavägen 96B, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 21 sep. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Solnavägen 96B

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

34 m²

1,5 rum

3 467 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr+4 %

79 412 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Sylvangatan 21

Lägenhet
Haga Norra, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

76 m²

3 rum

5 488 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 300 000 kr+3 %

56 579 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Tvärvägen 3, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 17 sep. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Tvärvägen 3

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

58 m²

2 rum

4 187 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr+5 %

75 862 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Parkvägen 8, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 14 sep. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Parkvägen 8

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

94 m²

3 rum

4 263 kr/mån

Slutpris 8 300 000 kr+1 %

88 298 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Råsundavägen 117B

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

69 m²

2 rum

3 043 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 415 000 kr+2 %

78 478 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Skrivargatan 31, Ursvik, Sundbybergs kommun
  • Såld 8 sep. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Skrivargatan 31

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

64 m²

3 rum

4 080 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

43 672 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Högklintavägen 14

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

5 080 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 450 000 kr+3 %

72 667 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Avestagatan 14, Spånga - Solhem, Stockholms kommun
  • Såld 20 aug. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Avestagatan 14

Lägenhet
Spånga - Solhem, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

97,5 m²

3 rum

8 154 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr-4 %

25 641 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Svärdsliljevägen 10

Radhus
Hässelby, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

133 m²

4 rum

966 m²

Slutpris 5 550 000 kr+1 %
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jun. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Svalgränd 5

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

85 m²

3 rum

4 519 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 200 000 kr+3 %

72 941 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jun. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Nyckelvägen 2

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

111 m²

4 rum

7 579 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 8 250 000 kr-3 %

74 324 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jun. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Björkbacksvägen 57

Lägenhet
Bromma - Johannesfred, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

49,5 m²

2 rum

3 981 kr/mån

Slutpris 2 800 000 kr+4 %

56 566 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Ekensbergsvägen 69

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

73 m²

3 rum

4 292 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 425 000 kr+5 %

60 616 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Pippi Långstrumps Gata 37

Lägenhet
Annedal, Stockholms kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

102 m²

4 rum

5 757 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 700 000 kr+2 %

55 882 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Solnavägen 29J, Solna Centrum, Solna kommun
  • Såld 23 maj. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Solnavägen 29J

Lägenhet
Solna Centrum, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

90 m²

4 rum

5 799 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 250 000 kr+4 %

69 444 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 maj. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Fredsgatan 9B

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

47 m²

2 rum

3 275 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr+5 %

67 021 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Råsundavägen 100, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 7 maj. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielBilir

Råsundavägen 100

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling

76,5 m²

4 rum

3 568 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 000 000 kr+4 %

65 359 kr/m²

Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling

Visar 26 - 45 av 45