Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Lovisa Hedlund

Lovisa Hedlund

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jan. 2026
profilfoto på mäklare
LovisaHedlund

Körsbärsvägen 6

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Behrer & Partners

24 m²

1 rum

2 203 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 895 000 kr±0 %

120 625 kr/m²

Behrer & Partners
Behrer & Partners
Tomtebogatan 23, Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 16 dec. 2025
profilfoto på mäklare
LovisaHedlund

Tomtebogatan 23

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Behrer & Partners

27 m²

1 rum

1 355 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr-4 %

116 667 kr/m²

Behrer & Partners
Behrer & Partners

Visar alla 2