Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Torbjörn Bäckström

Torbjörn Bäckström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Solvägen 16, Skogsborg, Karlshamns kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Solvägen 16

Lägenhet
Skogsborg, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

95 m²

4 rum

4 633 kr/mån

Slutpris 1 800 000 kr-10 %

18 947 kr/m²

Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Dagsländevägen 17, Korpadalen, Karlshamns kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Dagsländevägen 17

Villa
Korpadalen, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

131 m²

6 rum

1 058 m²

Slutpris 1 700 000 kr-15 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Erik Dahlbergsvägen 111, Gustavsborg, Karlshamns kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Erik Dahlbergsvägen 111

Lägenhet
Gustavsborg, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

54 m²

2 rum

5 610 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 280 000 kr-20 %

5 185 kr/m²

Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Nygårdsvägen 4a, Mörrum, Karlshamns kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Nygårdsvägen 4a

Lägenhet
Mörrum, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

31,6 m²

1 rum

2 063 kr/mån

Slutpris 212 000 kr-27 %

6 709 kr/m²

Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Hasselvägen 3C, Asarum, Karlshamns kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Hasselvägen 3C

Radhus
Asarum, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

137 m²

5 rum

210 m²

Slutpris 1 400 000 kr-7 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bigarråvägen 6, Oredslund, Olofströms kommun
  • Såld 26 jan. 2026

Bigarråvägen 6

Radhus
Oredslund, Olofströms kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

95 m²

420 m²

Slutpris 670 000 kr-4 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Lokes gränd 1, Högadal, Karlshamns kommun
  • Såld 3 jan. 2026

Lokes gränd 1

Villa
Högadal, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

97+64 m²

5 rum

917 m²

Slutpris 1 300 000 kr-21 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Gränumsdalsvägen 333, Gränumsdal, Olofströms kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Gränumsdalsvägen 333

Villa
Gränumsdal, Olofströms kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

78+58 m²

4 rum

1 583 m²

Slutpris 680 000 kr-15 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Regeringsgatan 87, Centralt Karlshamn, Karlshamns kommun
  • Såld 15 okt. 2025

Regeringsgatan 87

Lägenhet
Centralt Karlshamn, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

47 m²

1 rum

2 765 kr/mån

Slutpris 360 000 kr-9 %

7 660 kr/m²

Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Prästslättsvägen 6, Prästslätten, Karlshamns kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Prästslättsvägen 6

Lägenhet
Prästslätten, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

67 m²

2 rum

5 531 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 500 000 kr-9 %

7 463 kr/m²

Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Elisbergsvägen 6, Hällaryd, Karlshamns kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Elisbergsvägen 6

Villa
Hällaryd, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

165+99 m²

7 rum

2 659 m²

Slutpris 1 675 000 kr-13 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Elvsbergsvägen 10, Högadal, Karlshamns kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Elvsbergsvägen 10

Villa
Högadal, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

177 m²

4 rum

597 m²

Slutpris 4 025 000 kr+19 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Månaskensvägen 449-24, Månasken, Olofströms kommun
  • Såld 20 sep. 2025

Månaskensvägen 449-24

Villa
Månasken, Olofströms kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

60+15 m²

3 rum

6 225 m²

Slutpris 900 000 kr±0 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Tostarpsvägen 103, Asarum , Karlshamns kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Tostarpsvägen 103

Villa
Asarum , Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

70+27 m²

1 994 m²

Slutpris 800 000 kr-6 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Prästslättsvägen 8, Prästslätten, Karlshamns kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Prästslättsvägen 8

Lägenhet
Prästslätten, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

83,5 m²

3 rum

6 691 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 340 000 kr-3 %

4 072 kr/m²

Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Olofströmsvägen 24e, Kyrkhult, Olofströms kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Olofströmsvägen 24e

Lägenhet
Kyrkhult, Olofströms kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

104 m²

4 rum

4 854 kr/mån

Slutpris 330 000 kr-16 %

3 173 kr/m²

Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Norra Slagesnäsvägen 165, Slagesnäs, Olofströms kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Norra Slagesnäsvägen 165

Villa
Slagesnäs, Olofströms kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

60+30 m²

3 rum

2,3 ha

Slutpris 900 000 kr-5 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Guldvingevägen 10, Högadal, Karlshamns kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Guldvingevägen 10

Villa
Högadal, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

149+77 m²

7 rum

1 015 m²

Slutpris 2 450 000 kr-6 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bergavägen 15, Mörrum, Karlshamns kommun
  • Såld 1 jul. 2025

Bergavägen 15

Villa
Mörrum, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

83+104 m²

3 rum

784 m²

Slutpris 685 000 kr-14 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Trädgårdsvägen 37, Olofström, Olofströms kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Trädgårdsvägen 37

Villa
Olofström, Olofströms kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

105+21 m²

3 rum

728 m²

Slutpris 500 000 kr-32 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Gränumsdalsvägen 613-2, Brinkamåla, Karlshamns kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Gränumsdalsvägen 613-2

Villa
Brinkamåla, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

89+40 m²

4 rum

2 843 m²

Slutpris 800 000 kr-6 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Kjellsavägen 5, Svängsta, Karlshamns kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Kjellsavägen 5

Villa
Svängsta, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

165 m²

6 rum

4 893 m²

Slutpris 950 000 kr+12 %
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Vilboksvägen 9, Vilboken, Olofströms kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Vilboksvägen 9

Lägenhet
Vilboken, Olofströms kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

77 m²

3 rum

3 617 kr/mån

Slutpris 330 000 kr-6 %

4 286 kr/m²

Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

Visar alla 23