Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Malin Carlsson

Malin Carlsson

Om mig

Malin Carlsson har arbetat i fastighetsbranschen i ca. 15 år och har blivit utnämnd till en av de 10 mest framgångsrika och mest inflytelserika kvinnorna i branschen. Malin har varit omskriven i media och har gedigna meriter av försäljningsrekord samt ett stort nätverk som bidragit till hennes framgångar. Hon är känd för att aldrig ge sig och håller kunden stabilt i handen hela vägen in i mål. Malin ska du anlita om du vill ha hög energi i försäljningen och dessutom ha roligt längs vägen.
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Kratsbodavägen 50 A, 4 tr Mariehäll - Bromma, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kratsbodavägen 50 A, 4 tr Mariehäll - Bromma, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kratsbodavägen 50 A, 4 tr Mariehäll - Bromma, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kratsbodavägen 50 A, 4 tr Mariehäll - Bromma, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kratsbodavägen 50 A, 4 tr Mariehäll - Bromma, Stockholms kommun - bild 5

Kratsbodavägen 50 A, 4 tr

Lägenhet
Mariehäll - Bromma, Stockholms kommun
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
1 995 000 kr
27 m²
1 rum
vån 4/5
2 623 kr/mån
73 889 kr/m²

Garage - takterrass - lånecyklar - hotellkänsla. På ett högt läge i det exceptionella "The Bronze" ligger denna optimalt planerade 1 rok som känns som en hotellsvit och mycket större än sina 27 kvm och kan med lätthet bli en mini 2 rok. Lägenheten har en mycket hög design med genomtänkta tillval och den franska balkongen från vardagsrummet och köket ger en luftig känsla. All inredning kan…

Premium
Balkong
Hiss
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
5 rum villa på Sjöhagsvägen 28 Norra Sjöhagen. Fagersta, Fagersta kommun - bild 1
5 rum villa på Sjöhagsvägen 28 Norra Sjöhagen. Fagersta, Fagersta kommun - bild 2
5 rum villa på Sjöhagsvägen 28 Norra Sjöhagen. Fagersta, Fagersta kommun - bild 3
5 rum villa på Sjöhagsvägen 28 Norra Sjöhagen. Fagersta, Fagersta kommun - bild 4
5 rum villa på Sjöhagsvägen 28 Norra Sjöhagen. Fagersta, Fagersta kommun - bild 5
Tor 21 maj

Sjöhagsvägen 28

Villa
Norra Sjöhagen. Fagersta, Fagersta kommun
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
4 795 000 kr
131 m²
5 rum
1 750 m² tomt

Här finns en unik möjlighet att förvärva ett av Fagerstas allra bästa lägen. Denna sjönära och energisnåla familjevilla i natursköna Sjöhagen är äntligen till salu. Knappt två timmar från Stockholm och här bor du vackert och lantligt, intill glittrande vatten och med egen båtplats, men ändå med all tänkbar service in på knuten. Överlåtelsebesiktning har utförts. Stort dubbelgarage med extra…

Premium
Uteplats
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
3 rum lägenhet på Kampementsgatan 24 Gärdet, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kampementsgatan 24 Gärdet, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kampementsgatan 24 Gärdet, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Kampementsgatan 24 Gärdet, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Kampementsgatan 24 Gärdet, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Kampementsgatan 24

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
7 395 000 kr
87,5 m²
3 rum
vån 1/7
5 532 kr/mån
84 514 kr/m²

Välplanerad och ljus lägenhet med garage i huset. Lägenheten har en stor balkong om ca 6 kvm, rymligt vardagsrum och två bra sovrum. Stort kök från 2020 samt generöst badrum och separat WC. Gott om förvaringsmöjligheter i den välplanerade lägenheten som har en neutral och ljus färgsättning. Lugnt och trevligt läge på Gärdet med närhet till Gärdesfältet, Kampementsbadet, Karlaplan, Djurgården och…

Premium
Balkong
Hiss
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
3 rum lägenhet på Lyngsåsa 11 C Dalarö, Haninge kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Lyngsåsa 11 C Dalarö, Haninge kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Lyngsåsa 11 C Dalarö, Haninge kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Lyngsåsa 11 C Dalarö, Haninge kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Lyngsåsa 11 C Dalarö, Haninge kommun - bild 5
Sön 24 maj

Lyngsåsa 11 C

Lägenhet
Dalarö, Haninge kommun
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
5 995 000 kr
79 m²
3 rum
1 697 kr/mån
75 886 kr/m²

Brygga - bastu - gym - parkering - egen uteplats - livsstilsboende. Ståtliga Åkerlundska villan är beläget precis vid Jungfrufjärdens vattenlinje och är en majestätisk villa som byggdes om till bostäder år 2021 i modern och exklusiv tappning. Bostaden har allt den moderna familjen önskar med en egen solig uteplats och en spännande planlösning i två etage med en social samt en privat del. …

Premium
Uteplats
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Visar alla 4