- Sök mäklare
- Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
- Christian Enström
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Tjärhovsgatan 10
Södermalm, Stockholms kommun
57 m²
2 rum
Slutpris 6 450 000 kr+11 %
113 158 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
Maps Data: Google © 2026
Tjärhovsgatan 10
Stockholm, Stockholms kommun
57 m²
2 rum
Slutpris 6 450 000 kr+11 %
113 158 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Augustendalsvägen 25
Nacka Strand, Nacka kommun
102 m²
4 rum
Slutpris 10 450 000 kr-2 %
102 451 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Östgötagatan 25A
Mosebacke / Södermalm, Stockholms kommun
53 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 6 200 000 kr+3 %
116 981 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Verkstadsgatan 9, 5tr
Hornstull, Stockholms kommun
64 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 8 000 000 kr
125 000 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Östgötagatan 25A
Mosebacke / Södermalm, Stockholms kommun
60 m²
2 rum
- Hiss
Slutpris 7 500 000 kr-6 %
125 000 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Kratsbodavägen 53
Mariehäll / Bromma, Stockholms kommun
53 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 3 200 000 kr+7 %
60 377 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
Maps Data: Google © 2026
Blecktornsgränd 7
Mariaberget / Södermalm, Stockholms kommun
59 m²
2,5 rum
Slutpris 9 375 000 kr+10 %
158 898 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Hagagatan 54A
Odenplan, Stockholms kommun
50 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 5 150 000 kr+3 %
103 000 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Artillerigatan 33
Östermalm, Stockholms kommun
38 m²
1,5 rum
- Hiss
Slutpris 5 315 000 kr+11 %
139 868 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Roslagsgatan 29
Vasastan, Stockholms kommun
58 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 6 400 000 kr+10 %
110 345 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Sankt Eriksgatan 16
Kungsholmen, Stockholms kommun
59 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 6 880 000 kr+1 %
116 610 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Erstagatan 18, HÖGST UPP!
SoFo / Vita bergen, Stockholms kommun
40 m²
1 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 4 850 000 kr+8 %
121 250 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Yxsmedsgränd 2
Gamla Stan, Stockholms kommun
30 m²
1 rum
Slutpris 2 850 000 kr±0 %
95 000 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Sankt Eriksgatan 99, 3tr
Vasastan, Stockholms kommun
76 m²
3 rum
- Hiss
Slutpris 8 850 000 kr+14 %
116 447 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

David Bagares gata 26A
Norrmalm, Stockholms kommun
75 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 10 750 000 kr+5 %
143 333 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Roslagsgatan 42D, GÅRDSHUS
Vasastan, Stockholms kommun
51 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 5 600 000 kr
109 804 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Skeppargatan 25C
Östermalm, Stockholms kommun
65 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 8 675 000 kr+2 %
133 462 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Ingemarsgatan 3A
Vasastan, Stockholms kommun
62 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 7 300 000 kr+4 %
117 742 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Upplandsgatan 57
Odenplan, Stockholms kommun
55 m²
2 rum
- Hiss
Slutpris 6 650 000 kr+21 %
120 909 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Roslagsgatan 42C, 4tr
Vasastan, Stockholms kommun
65 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 7 400 000 kr+6 %
113 846 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Lindegårdsvägen 119, HÖGST UPP!
Bålsta, Håbo kommun
87 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 995 000 kr±0 %
34 425 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Sankt Eriksgatan 59A, GÅRDSHUS
Kungsholmen, Stockholms kommun
32 m²
1 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 4 050 000 kr+7 %
126 563 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Hökens gata 8A, VINDSVÅNING
Mosebacke / Södermalm, Stockholms kommun
71+12 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 10 200 000 kr+3 %
143 662 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB

Wollmar Yxkullsgatan 38
Södermalm, Stockholms kommun
31 m²
1 rum
- Hiss
Slutpris 3 450 000 kr+15 %
111 290 kr/m²
Ambassadör Fastighetsmäkleri AB
Visar 1 - 25 av 28