Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Julia Larsson

Julia Larsson

Om mig

Meriter 5.0/5.0 i kundbetyg av 261 omdömen (Hittamäklare.se) Rankad som säljfavorit (Hittamäklare.se) Flest försäljningar – Kungsholmen 2021 (323 st mäklare) Flest rekommendationer – Kungsholmen 2021 (323 st mäklare) Teknologie kandidat på KTH i Fastighetsutveckling med fastighetsförmedling. För mig är det viktigt med både hög kvalitet och gediget engagemang i varje affär. Upplevelsen ska vara den bästa och slutpriset är vårt gemensamma slutmål.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Ola Hanssonsgatan 4, vån 5

Lägenhet
Kungsholmen, Kristineberg, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

35,5 m²

2 rum

3 404 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 750 000 kr+15 %

105 634 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Love Almqvists väg 4A

Lägenhet
Kungsholmen, Kristineberg, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

37,5 m²

2 rum

3 720 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 330 000 kr+11 %

88 800 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Lidnersplan 8

Lägenhet
Kristineberg, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

27 m²

1 rum

2 200 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr+7 %

111 111 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Vikingagatan 39

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

88 m²

3 rum

5 375 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 10 200 000 kr+13 %

115 909 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Levertinsgatan 3

Lägenhet
Kungsholmen, Kristineberg, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

65 m²

2 rum

4 365 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 050 000 kr

93 077 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Lidnersplan 16

Lägenhet
Kungsholmen, Kristineberg, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

54 m²

2 rum

2 772 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 120 000 kr

113 333 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Dalagatan 90, 2 tr

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

78 m²

3 rum

4 331 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 9 350 000 kr+10 %

119 872 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Love Almqvists väg 10

Lägenhet
Kungsholmen, Kristineberg, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

34 m²

1,5 rum

2 626 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 570 000 kr+10 %

105 000 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Rålambsvägen 52

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

41 m²

2 rum

2 952 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 350 000 kr+13 %

106 098 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Dalagatan 90

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

61 m²

2 rum

3 434 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 450 000 kr+11 %

122 131 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Lidnersplan 8, Kungsholmen, Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 23 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Lidnersplan 8

Lägenhet
Kungsholmen, Kristineberg, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

51 m²

2 rum

4 156 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 700 000 kr+4 %

111 765 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Lindhagensgatan 63

Lägenhet
Kungsholmen, Thorildsplan, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

37 m²

2 rum

2 968 kr/mån

Slutpris 3 500 000 kr+3 %

94 595 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Lidnersgatan 12, 4 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Kristineberg, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

39,5 m²

2 rum

3 417 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr+8 %

86 076 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Vikingagatan 45

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

88 m²

3 rum

5 375 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 10 400 000 kr+17 %

118 182 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Lidnersgatan 8

Lägenhet
Kristineberg, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

50 m²

2 rum

4 160 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 000 000 kr+19 %

100 000 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Ola Hanssonsgatan 6, Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 28 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Ola Hanssonsgatan 6

Lägenhet
Kristineberg, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

50 m²

2 rum

4 457 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr+16 %

96 000 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Lidnersgatan 4

Lägenhet
Kungsholmen, Kristineberg, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

43 m²

2 rum

3 749 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 150 000 kr+4 %

96 512 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Lidnersgatan 8

Lägenhet
Kungsholmen, Kristineberg, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

48 m²

2 rum

4 112 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 575 000 kr+9 %

95 313 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Lidnersplan 16

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

54 m²

2 rum

2 772 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 500 000 kr+10 %

101 852 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Alströmergatan 32K

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

43 m²

2 rum

2 699 kr/mån

Slutpris 4 300 000 kr+10 %

100 000 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Hagagatan 17J, Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 15 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Hagagatan 17J

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

66 m²

3 rum

3 609 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 500 000 kr+7 %

113 636 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Lindhagensterrassen 9

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

39 m²

1,5 rum

2 272 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 420 000 kr+7 %

87 692 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Fridhemsgatan 33

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

57 m²

2 rum

3 594 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 6 000 000 kr+5 %

105 263 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Frödingsvägen 2, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 27 aug. 2025
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Frödingsvägen 2

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

43 m²

2 rum

2 043 kr/mån

Slutpris 3 950 000 kr+4 %

91 860 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025
profilfoto på mäklare
JuliaLarsson

Lundagatan 42B

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

38 m²

1 rum

2 091 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 750 000 kr+14 %

98 684 kr/m²

Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna
Alicia Edelman Kungsholmen/Essingeöarna

Visar 1 - 25 av 32