Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Ahre Villor & Våningar
Mäklare Nicklas Arnesson

Nicklas Arnesson

Om mig

Genom åren har Nicklas framgångsrikt förmedlat över 600 bostäder runt om i Göteborg, en varierad mix från små lägenheter till större våningar och villor. Nicklas har skaffat djupa insikter i att skapa de rätta förutsättningarna för väl genomförda affärer med imponerande slutpriser och nöjda kunder. Nicklas är idag Senior Partner hos oss på Ahre Villor & Våningar där han ser många fördelar med en mer kvalitativ mäklartjänst.
Mäklarens försäljningar
Olskroken, Göteborgs kommun
Tis 19 maj kl 17:00

Norra Gubberogatan 5

Lägenhet
Olskroken, Göteborgs kommun
Ahre Villor & Våningar
1 950 000 kr
40 m²
1 rum
vån 3/5
3 000 kr/mån
48 750 kr/m²
Balkong
Hiss
Ahre Villor & Våningar
Ahre Villor & Våningar
8 rum villa på Förtroligheten 28 Örgryte, Göteborgs kommun - bild 1
8 rum villa på Förtroligheten 28 Örgryte, Göteborgs kommun - bild 2
8 rum villa på Förtroligheten 28 Örgryte, Göteborgs kommun - bild 3
8 rum villa på Förtroligheten 28 Örgryte, Göteborgs kommun - bild 4
8 rum villa på Förtroligheten 28 Örgryte, Göteborgs kommun - bild 5
Sön 7 jun kl 12:00

Förtroligheten 28

Villa
Örgryte, Göteborgs kommun
Ahre Villor & Våningar
23 750 000 kr
270 + 41 m²
8 rum
559 m² tomt

Fantastisk funkisvilla med mäktigt uttryck och fin atmosfär med alla klassiska former och detaljer i 8 rok, totalt 311 kvm med sagolika sällskapsrum och Master bedroom av internationell klass. Vackra vitlaserade, massiva ekparketter i fiskbensläggning fyller rummen, upplysta av ljuset från oräkneliga fönsterpartier. Se de höga i trapphuset och de många i burspråken. Trevliga uteplatser och två…

Premium
Ahre Villor & Våningar
Ahre Villor & Våningar
2,5 rum lägenhet på Vallenvägen 27 Mollösund, Orust kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Vallenvägen 27 Mollösund, Orust kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Vallenvägen 27 Mollösund, Orust kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Vallenvägen 27 Mollösund, Orust kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Vallenvägen 27 Mollösund, Orust kommun - bild 5
Imorgon kl 12:00

Vallenvägen 27

Lägenhet
Mollösund, Orust kommun
Ahre Villor & Våningar
1 850 000 kr
70,2 m²
2,5 rum
vån 1/2
4 142 kr/mån
26 353 kr/m²

Välkomna till BRF Mollösund och denna pärla på Orusts sydvästra udde. Mitt i denna sommaridyll finns nu en unik möjlighet att köpa en bostadsrätt. Med ett stenkast från hamn, bad och båtliv erbjuds nu ett boende beläget i en fridfull omgivning. Innanför ytterdörren möts man av en möblerbar hall med plats för fri avhängning. Hallen har ljusa väggar. Lättmöblerat vardagsrum med fint…

Premium
Uteplats
Ahre Villor & Våningar
Ahre Villor & Våningar
5 rum radhus på Skalldalsbacken 4 F Hovås, Göteborgs kommun - bild 1
5 rum radhus på Skalldalsbacken 4 F Hovås, Göteborgs kommun - bild 2
5 rum radhus på Skalldalsbacken 4 F Hovås, Göteborgs kommun - bild 3
5 rum radhus på Skalldalsbacken 4 F Hovås, Göteborgs kommun - bild 4
5 rum radhus på Skalldalsbacken 4 F Hovås, Göteborgs kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:00

Skalldalsbacken 4 F

Radhus
Hovås, Göteborgs kommun
Ahre Villor & Våningar
5 500 000 kr
115 m²
5 rum
vån 2/2
6 637 kr/mån
47 826 kr/m²

I ett av Hovås mest eftertraktade nybyggda kvarter möts elegans, funktionalitet och naturnära skönhet i perfekt balans. Här bor du perfekt invid Hovås välskötta golfbana och havet – med salta bad, motionsspår och Nya Hovås bekvämligheter inom räckhåll. Den välplanerade bostaden om 115 kvm fördelat på två plan erbjuder en sofistikerad radhuskänsla med tydlig villa-karaktär. Det optimala läget…

Premium
Balkong
Hiss
Ahre Villor & Våningar
Ahre Villor & Våningar

Visar alla 4