Eds Allé, Upplands Väsby kommun

Eds Allé

Bostäder till salu - Eds Allé, Upplands Väsby kommun

Sortera på

21 bostäder till salu

2 dagar

4 rum lägenhet på Vällstavägen 27 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Vällstavägen 27 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Vällstavägen 27 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Vällstavägen 27 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Vällstavägen 27 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Vällstavägen 27

Lägenhet
Eds Allé, Upplands Väsby kommun
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby
2 895 000 kr
94 m²
4 rum
vån 1/4
7 032 kr/mån
30 798 kr/m²

*Gavel *Sjöutsikt Välkommen till Vällstavägen 27 – en modern och välplanerad gavellägenhet om 4 rum och kök på 94 kvm i bottenplan! Här erbjuds ett nyproducerat boende från 2022 med genomtänkta lösningar, stilrent uttryck och social planlösning som passar både familj och vardagsliv. I hjärtat av hemmet hittar du ett rymligt vardagsrum i öppen planlösning mot köket, vilket skapar en…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby

3 dagar

5 rum radhus på Luserngatan 27 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 1
5 rum radhus på Luserngatan 27 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 2
5 rum radhus på Luserngatan 27 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 3
5 rum radhus på Luserngatan 27 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 4
5 rum radhus på Luserngatan 27 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 5

Luserngatan 27

Radhus
Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun
BESQAB
4 295 000 kr
120 m²
5 rum
vån 1
5 713 kr/mån
35 792 kr/m²

Välkommen på visning i Sjöstråkets visningshus på 120 kvm. Adress: Luserngatan 16, Upplands Väsby. Stilrent, nyproducerat radhus om fem rum och kök på 120 kvm. På entréplanet finns de sociala ytorna som kök och vardagsrum med öppen planlösning. På övre plan finns familjens privata del med tre sovrum och ett allrum. Badrum finns såklart på varje våningsplan, allt för att göra vardagen enkel. …

Premium
Nyproduktion
Juli 2026
Uteplats
BESQAB
BESQAB

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

6 dagar

3 rum lägenhet på Edsby allé 42 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Edsby allé 42 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Edsby allé 42 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Edsby allé 42 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Edsby allé 42 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Marcus Berglund

LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby

Objektsbild
Sön 17 maj kl 19:00

Edsby allé 42

Lägenhet
Eds Allé, Upplands Väsby kommun
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby
2 395 000 kr
72 m²
3 rum
vån 2/4
4 501 kr/mån
33 264 kr/m²

Välkommen till en rymlig och genomtänkt 3:a om 72 kvm på omtyckta Edsby allé – perfekt för dig som vill bo modernt, naturnära och bekvämt. Lägenheten är belägen på andra våningen i ett hus med hiss och erbjuder en ljus och luftig känsla med fri utsikt. Här bor du utan insyn, med generösa sociala ytor och smart planerade rum som gör det enkelt att trivas i vardagen. Den moderna utrustningen i…

Max
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Marcus Berglund
Marcus BerglundLF Fastighetsförmedling Upplands Väsby
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby

7 dagar

4 rum lägenhet på Vällstavägen 27, 1tr (A1) Runby, Upplands Väsby kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Vällstavägen 27, 1tr (A1) Runby, Upplands Väsby kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Vällstavägen 27, 1tr (A1) Runby, Upplands Väsby kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Vällstavägen 27, 1tr (A1) Runby, Upplands Väsby kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Vällstavägen 27, 1tr (A1) Runby, Upplands Väsby kommun - bild 5
Budgivning pågår

Vällstavägen 27, 1tr (A1)

Lägenhet
Runby, Upplands Väsby kommun
Fastighetsbyrån Upplands Väsby
2 895 000 kr
94 m²
4 rum
vån 1/5
7 032 kr/mån
30 798 kr/m²

Lägenheten ingår i konceptet att göra livet enkelt för både den lilla och stora familjen. Välplanerade bostad med gott om utrymme för både fredagsmys och förvaring. Balkong och med gäst-wc. Öppet socialt kök från Marbodal. Generöst helkaklat badrum med inbyggd förvaring. Smart planerad bostad med generöst ljusinsläpp och med balkonger med sol både på förmiddag och eftermiddagen. Här är det lätt…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Upplands Väsby
Fastighetsbyrån Upplands Väsby
4 rum radhus på Eds Sjöväg 30 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 1
4 rum radhus på Eds Sjöväg 30 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 2
4 rum radhus på Eds Sjöväg 30 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 3
4 rum radhus på Eds Sjöväg 30 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 4
4 rum radhus på Eds Sjöväg 30 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:30

Eds Sjöväg 30

Radhus
Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun
Mäklarhuset Sollentuna & Kista
3 995 000 kr
110 m²
4 rum
5 834 kr/mån
36 318 kr/m²

Välkommen till Modernt Familjehem i Eds Allé! Detta hem är en modern pärla som välkomnar dig till det populära och familjevänliga området Eds Allé. Träfasaderna och de mjuka färgerna ger huset en tidlös och harmonisk känsla. Här finns gott om utrymme för din familjs bil på framsidan, medan baksidan erbjuder en trivsam uteplats där du kan njuta av varma sommarkvällar med vänner och familj. På de…

Premium
Uteplats
Mäklarhuset Sollentuna & Kista
Mäklarhuset Sollentuna & Kista

14 dagar

5 rum radhus på Luserngatan 32 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 1
5 rum radhus på Luserngatan 32 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 2
5 rum radhus på Luserngatan 32 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 3
5 rum radhus på Luserngatan 32 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 4
5 rum radhus på Luserngatan 32 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 5

Luserngatan 32

Radhus
Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun
BESQAB
5 095 000 kr
120 m²
5 rum
vån 1
5 713 kr/mån
42 458 kr/m²

Välkommen på visning i Sjöstråkets visningshus på 120 kvm. Adress: Luserngatan 16, Upplands Väsby. Gavelradhus med ett av de bästa lägena och en av de större tomterna på ca 315 kvm. Njut av ett nybyggt radhus där du är den första som bor. På entréplanet finns de sociala ytorna som kök och vardagsrum med öppen planlösning. På övre plan finns familjens privata del med tre sovrum och ett…

Premium
Nyproduktion
Juli 2026
Uteplats
BESQAB
BESQAB
5 rum villa på Vetegatan 5 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 1
5 rum villa på Vetegatan 5 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 2
5 rum villa på Vetegatan 5 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 3
5 rum villa på Vetegatan 5 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 4
5 rum villa på Vetegatan 5 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 13:30

Vetegatan 5

Villa
Eds Allé, Upplands Väsby kommun
Fastighetsbyrån Upplands Väsby
5 295 000 kr
141 + 6 m²
5 rum
5 495 kr/mån

Villa­känsla med trygg ekonomi Nu finns chansen att ta nästa steg – till ett friliggande bostadsrättshus i eftertraktade Eds Allé. 141 välplanerade kvadratmeter i två plan, byggt 2016, med egen tomt, carport och förråd. Här får du villakänslan många söker, kombinerat med låg avgift och låga driftkostnader som gör beslutet ännu enklare. Redan när vi kliver in möts vi av ljus, rymd och en…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Upplands Väsby
Fastighetsbyrån Upplands Väsby

15 dagar

Vällstavägen 27

Lägenhet
Eds Allé, Upplands Väsby kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
2 995 000 kr
94 m²
4 rum
vån 3/4
7 032 kr/mån
31 862 kr/m²

Välkommen till Vällstavägen 27 & Brf Vitklövern Eds Allé! Här erbjuds ett modernt och välplanerad gavellägenhet om 94 kvm på våning 2 i Eds allé. Du bor i ett hem från 2022 med genomtänkta detaljer och en planlösning som passar lika bra i vardagen som vid sociala tillfällen. Kök och vardagsrum ligger öppet mot varandra och blir en naturlig samlingsplats i hemmet. Härifrån når du balkongen i…

Premium
Balkong
Hiss
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

17 dagar

5 rum radhus på Luserngatan 29 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 1
5 rum radhus på Luserngatan 29 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 2
5 rum radhus på Luserngatan 29 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 3
5 rum radhus på Luserngatan 29 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 4
5 rum radhus på Luserngatan 29 Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 5

Luserngatan 29

Radhus
Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun
BESQAB
4 495 000 kr
120 m²
5 rum
vån 1
5 713 kr/mån
37 458 kr/m²

Välkommen på visning i Sjöstråkets visningshus på 120 kvm. Adress: Luserngatan 16, Upplands Väsby. Gavelradhus med egen tomt och fin planlösning. Flytta in i ett boende där du inte behöver lyfta ett finger. På entréplanet finns de sociala ytorna som kök och vardagsrum med öppen planlösning. På övre plan finns familjens privata del med tre sovrum och ett allrum. Badrum finns såklart på…

Premium
Nyproduktion
Juli 2026
Uteplats
BESQAB
BESQAB
4 rum lägenhet på Vällstavägen 4 Eds Allé/Runby, Upplands Väsby kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Vällstavägen 4 Eds Allé/Runby, Upplands Väsby kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Vällstavägen 4 Eds Allé/Runby, Upplands Väsby kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Vällstavägen 4 Eds Allé/Runby, Upplands Väsby kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Vällstavägen 4 Eds Allé/Runby, Upplands Väsby kommun - bild 5

Vällstavägen 4

Lägenhet
Eds Allé/Runby, Upplands Väsby kommun
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
2 995 000 kr
85 m²
4 rum
vån 3/3
5 313 kr/mån
35 235 kr/m²

I populära Eds Allé säljs nu en av Brf BoKlok Paradens bäst belägna lägenheter på Vällstavägen 4 med sjöutsikt över Edssjön. Detta är en smakfull lägenhet om 4 rum och kök som ligger högst upp i huset på gaveln och har byggår 2020. Bostaden har en balkong med utsikt över Edssjön, områdets natur och fina bebyggelse. Energieffektiv byggnad med klass B som kan ge dig rabatt med "Grönt bolån". …

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
SkandiaMäklarna Upplands Väsby
SkandiaMäklarna Upplands Väsby

20 dagar

5 rum radhus på Sjöstråket Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 1
5 rum radhus på Sjöstråket Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 2
5 rum radhus på Sjöstråket Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 3
5 rum radhus på Sjöstråket Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 4
5 rum radhus på Sjöstråket Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Malin Nilsson

BESQAB

Objektsbild
5 lediga bostäder

Sjöstråket

Radhus
Eds Allé, Upplands Väsby kommun
BESQAB
fr. 4 295 000 kr
120 m²
5 rum
fr. 5 713 kr/mån
fr. 35 792 kr/m²

Välkommen på visning i Sjöstråkets visningshus på 120 kvm. Adress: Luserngatan 16, Upplands Väsby. Sjöståket är det senaste tillskottet i den idylliska trädgårdsstaden Eds Allé, strax utanför Upplands Väsby. Här erbjuds omsorgsfullt planerade radhus med gott om plats för umgänge, lek och avkoppling. Njut av en egen grästäppa perfekt för lek, middagar och lugna stunder. Bostäderna är…

Nybyggnadsprojekt
Malin Nilsson
Malin NilssonBESQAB
BESQAB
4 rum lägenhet på Edsby allé 30 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Edsby allé 30 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Edsby allé 30 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Edsby allé 30 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Edsby allé 30 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:15

Edsby allé 30

Lägenhet
Eds Allé, Upplands Väsby kommun
WASBY Mäklarbyrå
2 795 000 kr
85 m²
4 rum
vån 3/4
6 450 kr/mån
32 882 kr/m²

På tredje våningen i populära Eds Allé väntar denna moderna och ljusa fyrarummare med gavelläge – ett hem där stil, rymd och funktion möts i perfekt harmoni. Med sina 85 kvadratmeter erbjuder lägenheten en luftig känsla och ett generöst ljusinsläpp från gavelfönster som ger vackra vyer över områdets grönska och fina bebyggelse. Hissen i huset gör vardagen enkel och tillgänglig. Det öppna köket…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
WASBY Mäklarbyrå
WASBY Mäklarbyrå
Eds Allé, Upplands Väsby kommun
Sön 17 maj

Mälarvägen 123

Lägenhet
Eds Allé, Upplands Väsby kommun
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby
2 195 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2/4
3 438 kr/mån
39 909 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby

22 dagar

5 rum parhus på Vällstavägen 9 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 1
5 rum parhus på Vällstavägen 9 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 2
5 rum parhus på Vällstavägen 9 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 3
5 rum parhus på Vällstavägen 9 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 4
5 rum parhus på Vällstavägen 9 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 5

Vällstavägen 9

Radhus
Runby, Upplands Väsby kommun
Fastighetsbyrån Upplands Väsby
4 550 000 kr
123 m²
5 rum
6 077 kr/mån
36 992 kr/m²

Nytt pris! Svanenmärkt hem på två rymliga våningsplan på större Gaveltomt! Trevlig friliggande bostadsrätts parhus om 123 kvadratmeter fördelade över två plan och 5 rum och kök. Tomt om 255 kvadratmeter med förråd på baksidan. Varmt välkommen på visning eller kontakta ansvarig mäklare för att boka en privatvisning! Här bor du modernt i ett barnvänligt område. Husen är väldisponerade med fina…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Upplands Väsby
Fastighetsbyrån Upplands Väsby

24 dagar

4 rum radhus på Timotejgatan 28 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 1
4 rum radhus på Timotejgatan 28 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 2
4 rum radhus på Timotejgatan 28 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 3
4 rum radhus på Timotejgatan 28 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 4
4 rum radhus på Timotejgatan 28 Runby, Upplands Väsby kommun - bild 5

Timotejgatan 28

Radhus
Runby, Upplands Väsby kommun
Fastighetsbyrån Upplands Väsby
4 395 000 kr
92 m²
4 rum
4 694 kr/mån
47 772 kr/m²

Modern, naturnära bostadsrättsradhus nära kommunikationer Här bor du i det nya populära området Eds Allé med närhet till natur och grönska. Bostaden är planerad på ett modernt sätt med kök och vardagsrum beläget på entréplan, likväl som ett av duschrummen samt tvättstugan. På övre plan finner du de tre sovrummen samt ett ytterligare badrum. Uteplatsen med trädäck och gräsmatta nås från…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Upplands Väsby
Fastighetsbyrån Upplands Väsby
5 rum radhus på Rödklövergatan 1 Eds Ängar, Upplands Väsby kommun - bild 1
5 rum radhus på Rödklövergatan 1 Eds Ängar, Upplands Väsby kommun - bild 2
5 rum radhus på Rödklövergatan 1 Eds Ängar, Upplands Väsby kommun - bild 3
5 rum radhus på Rödklövergatan 1 Eds Ängar, Upplands Väsby kommun - bild 4
5 rum radhus på Rödklövergatan 1 Eds Ängar, Upplands Väsby kommun - bild 5

Rödklövergatan 1

Radhus
Eds Ängar, Upplands Väsby kommun
WASBY Mäklarbyrå
4 295 000 kr
107 m²
5 rum
5 840 kr/mån
40 140 kr/m²

Enbart bokade visningar. Kontakta Josefine Simonsson för tidsbokning. Sjöutsikt, ljusflöde och eftertraktat gavelläge på Eds Ängar! Med av Upplands Väsbys mest attraktiva och naturnära områden – erbjuds nu ett smakfullt och välplanerat bostadsrättsradhus i två plan med sjöutsikt som får dig att dröja kvar lite längre i varje rum. Här bor du med utsikt över Edssjöns glittrande vatten, omgiven av…

Premium
Balkong
Uteplats
WASBY Mäklarbyrå
WASBY Mäklarbyrå

April 2026

2 rum lägenhet på Edsby allé 22 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Edsby allé 22 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Edsby allé 22 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Edsby allé 22 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Edsby allé 22 Eds Allé, Upplands Väsby kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:00

Edsby allé 22

Lägenhet
Eds Allé, Upplands Väsby kommun
WASBY Mäklarbyrå
1 795 000 kr
55 m²
2 rum
vån 1/4
4 172 kr/mån
32 636 kr/m²

Välkommen till ett modernt hem med gavelläge på markplan! Här möts du av en ljus och välplanerad lägenhet som fortfarande har känslan av nyskick, där varje kvadratmeter är genomtänkt. Den öppna planlösningen mellan kök, matplats och vardagsrum skapar en social yta som passar lika bra för vardagslivet som för härliga middagsbjudningar. Från vardagsrummet når du den soliga uteplatsen – en naturlig…

Premium
Uteplats
Hiss
Energieffektiv
WASBY Mäklarbyrå
WASBY Mäklarbyrå
Eds Allé, Upplands Väsby kommun
Sön 17 maj

Edsby allé 30

Lägenhet
Eds Allé, Upplands Väsby kommun
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby
2 795 000 kr
85 m²
4 rum
vån 2/4
6 450 kr/mån
32 882 kr/m²
Balkong
Hiss
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby
LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby

November 2025

Eds Allé, Upplands Väsby kommun
Sön 17 maj kl 15:00

Gårdstunet 10

Radhus
Eds Allé, Upplands Väsby kommun
Bjurfors Upplands Väsby
3 995 000 kr
123 m²
5 rum
5 904 kr/mån
32 480 kr/m²
Uteplats
Bjurfors Upplands Väsby
Bjurfors Upplands Väsby

Augusti 2025

4 rum lägenhet på Vällstavägen 27 Centrala - Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Vällstavägen 27 Centrala - Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Vällstavägen 27 Centrala - Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun - bild 3

Vällstavägen 27

Lägenhet
Centrala - Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun
Notar Mäklare Vallentuna
3 395 000 kr
94 m²
4 rum
7 031 kr/mån
36 117 kr/m²
Plus
Balkong
Notar Mäklare Vallentuna
Notar Mäklare Vallentuna

Artiklar från Hemnet

Oktober 2023

Runby, Upplands Väsby kommun

Vällstavägen 27

Lägenhet
Runby, Upplands Väsby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Upplands Väsby
4 295 000 kr
124 m²
5 rum
vån 4/5
6 304 kr/mån
34 637 kr/m²
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Upplands Väsby
Svensk Fastighetsförmedling Upplands Väsby

Visar alla 21

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet