Ringgatan, Karlstads kommun

Ringgatan

Bostäder till salu - Ringgatan, Karlstads kommun

Sortera på

4 bostäder till salu

5 dagar

Råtorp, Karlstads kommun
Sön 17 maj kl 13:30

Ringgatan 61A

Lägenhet
Råtorp, Karlstads kommun
HusmanHagberg Karlstad
1 995 000 kr
75,5 m²
3 rum
vån 3/3
5 064 kr/mån
26 424 kr/m²
Balkong
HusmanHagberg Karlstad
HusmanHagberg Karlstad

6 dagar

1 rum lägenhet på Ringgatan 61A Råtorp, Karlstads kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ringgatan 61A Råtorp, Karlstads kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ringgatan 61A Råtorp, Karlstads kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ringgatan 61A Råtorp, Karlstads kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ringgatan 61A Råtorp, Karlstads kommun - bild 5

Ringgatan 61A

Lägenhet
Råtorp, Karlstads kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
995 000 kr
38,7 m²
1 rum
vån 3/3
4 032 kr/mån
25 711 kr/m²

Nu har du äntligen chansen att förvärva en av de eftertraktade ettorna på omtyckta Råtorp! Här möts du av en stilfull och smart planerad bostad där ljusa, öppna ytor och en generös takhöjd skapar en rymlig och trivsam känsla. Lägenheten har genomgått en omsorgsfull helrenovering de senaste åren, där både funktion och estetik har lyfts fram för att maximera dess fulla potential. Tack vare den…

Premium
Balkong
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

7 dagar

2 rum lägenhet på Ringgatan 61B Råtorp, Karlstads kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Ringgatan 61B Råtorp, Karlstads kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Ringgatan 61B Råtorp, Karlstads kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Ringgatan 61B Råtorp, Karlstads kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Ringgatan 61B Råtorp, Karlstads kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:10

Ringgatan 61B

Lägenhet
Råtorp, Karlstads kommun
SkandiaMäklarna Karlstad
1 295 000 kr
58,5 m²
2 rum
vån 3/3
4 111 kr/mån
22 137 kr/m²

Välkommen till denna hemtrevliga och charmiga tvåa om 58,4 kvm på Ringgatan 61B i omtyckta Råtorp i Karlstad. Lägenheten ligger på våning tre och erbjuder en ljus, luftig och mycket trivsam boendemiljö med delvis snedtak och generös takhöjd som skapar en härlig rymd. Välskött och bra förening, ett extra plus att värme, va, bredband, TV och bostadsrättstillägg ingår! Vilket ger en väldigt bra…

Premium
Balkong
SkandiaMäklarna Karlstad
SkandiaMäklarna Karlstad

April 2026

3 rum lägenhet på Ringgatan 59A Råtorp, Karlstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ringgatan 59A Råtorp, Karlstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ringgatan 59A Råtorp, Karlstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Ringgatan 59A Råtorp, Karlstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Ringgatan 59A Råtorp, Karlstads kommun - bild 5

Ringgatan 59A

Lägenhet
Råtorp, Karlstads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 950 000 kr
78 m²
3 rum
vån 3/3
5 064 kr/mån
25 000 kr/m²

Vi har nu nöjet att presentera denna ljusa och karaktärsfulla trea på Ringgatan 59A. Här bor ni högst upp i huset på våning tre med härlig utsikt över takåsarna på vackra Råtorp. Bostaden bjuder på något alldeles extra – en härlig rymd tack vare takhöjden, ett generöst ljusflöde från tre väderstreck och inte minst den stämningsfulla öppna spisen som genast sätter tonen och ger hemmet själ. Ni…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 4

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet