Mobäcksgatan, Malmö kommun

Mobäcksgatan

Bostäder till salu - Mobäcksgatan, Malmö kommun

Sortera på

2 bostäder till salu

8 dagar

3 rum lägenhet på Mobäcksgatan 21 Kroksbäck, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Mobäcksgatan 21 Kroksbäck, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Mobäcksgatan 21 Kroksbäck, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Mobäcksgatan 21 Kroksbäck, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Mobäcksgatan 21 Kroksbäck, Malmö kommun - bild 5
Tor 14 maj kl 17:00

Mobäcksgatan 21

Lägenhet
Kroksbäck, Malmö kommun
Fastighetsbyrån Malmö
1 645 000 kr
83,5 m²
3 rum
vån 3/3
5 931 kr/mån
19 701 kr/m²

Välkommen till denna rymliga och välplanerade lägenhet om 83,5 kvm, belägen i ett attraktivt läge i Brf Kroksbäck med grönskande och välskötta gårdar. Här erbjuds luftiga ytor och en stor inglasad balkong som blir som ett extra rum större delen av året. Det väl tilltagna badrumet är stilrent inträtt och erbjuder en bekväm vardag med både badkar och komplett tvättavdelning. Köket är stort med…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Malmö
Fastighetsbyrån Malmö

20 dagar

5 rum villa på Mobäcksgatan 26 Hyllie, Malmö kommun - bild 1
5 rum villa på Mobäcksgatan 26 Hyllie, Malmö kommun - bild 2
5 rum villa på Mobäcksgatan 26 Hyllie, Malmö kommun - bild 3
5 rum villa på Mobäcksgatan 26 Hyllie, Malmö kommun - bild 4
5 rum villa på Mobäcksgatan 26 Hyllie, Malmö kommun - bild 5

Mobäcksgatan 26

Villa
Hyllie, Malmö kommun
Bjurfors Malmö City
5 995 000 kr
120 + 65 m²
5 rum
729 m² tomt

Här flyttar familjen in i ett gediget och trivsamt hem med en underbar, insynsskyddad trädgård som bjuder på grönska och rofyllda stunder. Det stora trädäcket blir en naturlig förlängning av huset och en självklar plats för sommarens lediga dagar. Entréplanet välkomnar med en öppen hall som leder vidare till ett rymligt vardagsrum där både soffgrupp och matplats får gott om utrymme. Den vackra…

Premium
Bjurfors Malmö City
Bjurfors Malmö City

Visar alla 2

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet