Torslanda, Göteborgs kommun

Torslanda

Bostäder till salu - Torslanda, Göteborgs kommun

Sortera på

60 bostäder till salu

Februari 2026

3 rum lägenhet på Birgitta Lilliehööks Gata 21 Björlanda, Göteborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Birgitta Lilliehööks Gata 21 Björlanda, Göteborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Birgitta Lilliehööks Gata 21 Björlanda, Göteborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Birgitta Lilliehööks Gata 21 Björlanda, Göteborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Birgitta Lilliehööks Gata 21 Björlanda, Göteborgs kommun - bild 5

Birgitta Lilliehööks Gata 21

Lägenhet
Björlanda, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Torslanda
4 095 000 kr
78 m²
3 rum
vån 1/4
4 421 kr/mån
52 500 kr/m²

Välkommen till lägenhet N6-1103B, 3 rum och kök om 78 m² på våning 1. Denna lägenhet kostar 4.095 000 kr och har en avgift på 4 421 kr. * Läs om Egnahemsbolagets kampanj under dokument. Observera att kampanjen redan är aktiverad på utgångspriset! Försäljningspriset är redan inkluderat ett avdrag på 150 000 kr från ordinarie pris (4.245 000 kr) på grund av pågående kampanj. Kampanjen pågår fram…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Torslanda
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Torslanda
2 rum lägenhet på Birgitta Lilliehööks Gata 14 Björlanda, Göteborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Birgitta Lilliehööks Gata 14 Björlanda, Göteborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Birgitta Lilliehööks Gata 14 Björlanda, Göteborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Birgitta Lilliehööks Gata 14 Björlanda, Göteborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Birgitta Lilliehööks Gata 14 Björlanda, Göteborgs kommun - bild 5

Birgitta Lilliehööks Gata 14

Lägenhet
Björlanda, Göteborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Torslanda
2 585 000 kr
52 m²
2 rum
vån 1/5
2 947 kr/mån
49 712 kr/m²

Välkommen till lägenhet N7-1101C, 2 rum och kök om 52 m² på våning 1. Denna lägenhet kostar 2 585 000 kr och har en avgift på 2 947 kr. * Läs om Egnahemsbolagets kampanj under dokument. Observera att kampanjen redan är aktiverad på utgångspriset! Försäljningspriset är redan inkluderat ett avdrag på 100 000 kr från ordinarie pris ( 2.685 000 kr) på grund av pågående kampanj. Kampanjen pågår fram…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Torslanda
Svensk Fastighetsförmedling Göteborg Torslanda

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
Torslanda, Göteborgs kommun

Hjälmavägen 92

Tomt
Torslanda, Göteborgs kommun
Ny vy Mäklare
3 695 000 kr
1 505 m²
Ny vy Mäklare
Ny vy Mäklare

Januari 2026

5 rum villa på Hjälmavägen 193 Torslanda - Björlanda, Göteborgs kommun - bild 1
5 rum villa på Hjälmavägen 193 Torslanda - Björlanda, Göteborgs kommun - bild 2
5 rum villa på Hjälmavägen 193 Torslanda - Björlanda, Göteborgs kommun - bild 3
5 rum villa på Hjälmavägen 193 Torslanda - Björlanda, Göteborgs kommun - bild 4
5 rum villa på Hjälmavägen 193 Torslanda - Björlanda, Göteborgs kommun - bild 5

Hjälmavägen 193

Villa
Torslanda - Björlanda, Göteborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Torslanda
5 500 000 kr
222 + 18 m²
5 rum
846 m² tomt

Välkomna till ett rymligt familjehem i mysiga Björlanda! Villan ligger tryggt längst in på en lugn återvändsgata, vilket gör det till ett perfekt val för barnfamiljer. Med närhet till både vatten och lantliga omgivningar blir detta en plats där naturen alltid är nära. Trots ett mindre renoveringsbehov finns här oändliga möjligheter att skapa ditt drömhem. Den trevliga uteplatsen med många…

Premium
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Torslanda
LF Fastighetsförmedling Göteborg - Torslanda

December 2025

Torslanda - Låssby, Göteborgs kommun

Stallberga 2

Villa
Torslanda - Låssby, Göteborgs kommun
HusmanHagberg Torslanda
5 700 000 kr
145 + 32 m²
4 rum
1 765 m² tomt
HusmanHagberg Torslanda
HusmanHagberg Torslanda

Juni 2025

Hästevik, Göteborgs kommun

Vedskärsvägen 13A

Tomt
Hästevik, Göteborgs kommun
BRICKHUB göteborg
4 480 000 kr
740 m²
BRICKHUB göteborg
BRICKHUB göteborg

April 2025

3 rum lägenhet på Stora Varholmen nr 5 Torslanda - Stora varholmen, Göteborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Stora Varholmen nr 5 Torslanda - Stora varholmen, Göteborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Stora Varholmen nr 5 Torslanda - Stora varholmen, Göteborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Stora Varholmen nr 5 Torslanda - Stora varholmen, Göteborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Stora Varholmen nr 5 Torslanda - Stora varholmen, Göteborgs kommun - bild 5

Stora Varholmen nr 5

Lägenhet
Torslanda - Stora varholmen, Göteborgs kommun
HusmanHagberg Torslanda
2 995 000 kr
45 m²
3 rum
vån 1/1
2 250 kr/mån
66 556 kr/m²

Denna charmiga stuga är belägen på den idylliska ön Stora Varholmen och är en perfekt reträtt för den som söker avskildhet och närhet till naturen. Här infinner sig lugnet direkt när man kliver på ön och denna pittoreska ön breder ut sig. Ön nås med egen båt eller föreningens organiserade båtturer vilket ger dig en känsla av äkta avkoppling och isolering från stadens brus. Huset disponeras…

Premium
Uteplats
HusmanHagberg Torslanda
HusmanHagberg Torslanda

Oktober 2024

Torslanda Låssby, Göteborgs kommun

Gamla Sörredsvägen 93

Tomt
Torslanda Låssby, Göteborgs kommun
BostadsForm
2 500 000 kr
883 m²
BostadsForm
BostadsForm

Augusti 2024

Torslanda - Hjuvik, Göteborgs kommun

Klippfyrsvägen 11A

Villa
Torslanda - Hjuvik, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Torslanda/ Öckerö
15 300 000 kr
267 + 90 m²
8 rum
763 m² tomt
Fastighetsbyrån Göteborg - Torslanda/ Öckerö
Fastighetsbyrån Göteborg - Torslanda/ Öckerö

September 2023

Torslanda - Hästevik, Göteborgs kommun

Norra Hjuviksvägen 6

Tomt
Torslanda - Hästevik, Göteborgs kommun
Bjurfors Torslanda
4 900 000 kr
2 907 m²
Bjurfors Torslanda
Bjurfors Torslanda

Visar 51 - 60 av 60

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet