Sjödalen, Huddinge kommun

Sjödalen

Bostäder till salu - Sjödalen, Huddinge kommun

Sortera på

115 bostäder till salu

November 2025

2 rum lägenhet på Finslipargränd 15 Centrala Huddinge, Huddinge kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Finslipargränd 15 Centrala Huddinge, Huddinge kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Finslipargränd 15 Centrala Huddinge, Huddinge kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Finslipargränd 15 Centrala Huddinge, Huddinge kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Finslipargränd 15 Centrala Huddinge, Huddinge kommun - bild 5

Finslipargränd 15

Lägenhet
Centrala Huddinge, Huddinge kommun
SkandiaMäklarna Huddinge
2 795 000 kr
55 m²
2 rum
vån 7/7
5 642 kr/mån
50 818 kr/m²

ACCEPTERAT PRIS! Välkommen till denna välplanerade och ljusa bostad om 55 kvm - belägen högst upp i huset och med en helt fantastisk balkong som bjuder på sol hela dagen. Här bor du med fri utsikt och härliga vyer, och du kommer garanterat att trivas! Den generösa balkongen om ca 12 kvm är din egen oas - i både nordöst och sydväst är detta en plats där du kan njuta av både morgonkaffet och…

Premium
Balkong
Hiss
SkandiaMäklarna Huddinge
SkandiaMäklarna Huddinge

Oktober 2025

1 rum lägenhet på Centralvägen 13 Centrala Huddinge, Huddinge kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Centralvägen 13 Centrala Huddinge, Huddinge kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Centralvägen 13 Centrala Huddinge, Huddinge kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Centralvägen 13 Centrala Huddinge, Huddinge kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Centralvägen 13 Centrala Huddinge, Huddinge kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Rasmus Dahlberg Karlsson

SkandiaMäklarna Huddinge

Objektsbild

Centralvägen 13

Lägenhet
Centrala Huddinge, Huddinge kommun
SkandiaMäklarna Huddinge
Pris på förfrågan
33 m²
1 rum
vån 5/5
3 367 kr/mån

Välkommen till denna underbara etta som erbjuder det bästa av både stil och praktiskt boende! Beläget på ett optimalt läge, bjuder denna lägenhet på en härlig, avskild balkong som fångar förmiddagssolens varma strålar. Här kan du njuta av lugna stunder med en vacker utsikt utan insyn. Den moderna designen genomsyrar hela bostaden med stilrena materialval som ger en lyxig känsla. Köket är fullt…

Max
Balkong
Hiss
Rasmus Dahlberg Karlsson
Rasmus Dahlberg KarlssonSkandiaMäklarna Huddinge
SkandiaMäklarna Huddinge

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

September 2025

Centrala Huddinge, Huddinge kommun
Mån 18 maj kl 17:30

Ängsnäsvägen 11A

Lägenhet
Centrala Huddinge, Huddinge kommun
Bjurfors Huddinge/Älvsjö
1 195 000 kr
20 m²
1 rum
vån 3/3
1 453 kr/mån
59 750 kr/m²
Bjurfors Huddinge/Älvsjö
Bjurfors Huddinge/Älvsjö
2 rum lägenhet på Förrådsvägen 40 Huddinge centralt, Huddinge kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Förrådsvägen 40 Huddinge centralt, Huddinge kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Förrådsvägen 40 Huddinge centralt, Huddinge kommun - bild 3

Förrådsvägen 40

Lägenhet
Huddinge centralt, Huddinge kommun
Notar
1 995 000 kr
44 m²
2 rum
3 991 kr/mån
45 341 kr/m²
Plus
Notar
Notar

Augusti 2025

Centrala Huddinge, Huddinge kommun
Sön 17 maj kl 12:00

Domarvägen 9

Lägenhet
Centrala Huddinge, Huddinge kommun
Bjurfors Huddinge/Älvsjö
1 995 000 kr
42,5 m²
1 rum
vån 3/3
3 420 kr/mån
46 941 kr/m²
Bjurfors Huddinge/Älvsjö
Bjurfors Huddinge/Älvsjö
1 rum lägenhet på Centralvägen 13 Huddinge, Huddinge kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Centralvägen 13 Huddinge, Huddinge kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Centralvägen 13 Huddinge, Huddinge kommun - bild 3

Centralvägen 13

Lägenhet
Huddinge, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
1 695 000 kr
29 m²
1 rum
vån 0/5
2 980 kr/mån
58 448 kr/m²
Plus
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

Februari 2025

tomt på Sävsångarvägen 3 Vidja, Huddinge kommun - bild 1
tomt på Sävsångarvägen 3 Vidja, Huddinge kommun - bild 2
tomt på Sävsångarvägen 3 Vidja, Huddinge kommun - bild 3

Sävsångarvägen 3

Tomt
Vidja, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
2 495 000 kr
2 023 m²
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

Januari 2025

1 rum lägenhet på Edsvägen 11 Huddinge centrum, Huddinge kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Edsvägen 11 Huddinge centrum, Huddinge kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Edsvägen 11 Huddinge centrum, Huddinge kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Edsvägen 11 Huddinge centrum, Huddinge kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Edsvägen 11 Huddinge centrum, Huddinge kommun - bild 5

Edsvägen 11

Lägenhet
Huddinge centrum, Huddinge kommun
Mäklarhuset Stockholm Innerstan
1 800 000 kr
40,2 m²
1 rum
vån 1
3 309 kr/mån
44 776 kr/m²

Ring/ smsa 0701426355 för privatvisning - Acceptpris: 1 800 000 kr. På lugna och populära Edsvägen i centrala Huddinge finner ni denna välplanerade och ljusa 1:a utan direkt insyn! Lättmöblerat och luftigt vardagsrum med stort fönsterparti som tar in rikligt med ljus. Här finns gott om plats för såväl soffgrupp och mediamöblemang som sovdel och förvaring. Genomgående för bostaden är de goda…

Premium
Mäklarhuset Stockholm Innerstan
Mäklarhuset Stockholm Innerstan
Centrala Huddinge, Huddinge kommun

Kansligränd 20

Lägenhet
Centrala Huddinge, Huddinge kommun
Bjurfors Huddinge/Älvsjö
1 495 000 kr
29 m²
1,5 rum
vån 6/9
2 809 kr/mån
51 552 kr/m²
Hiss
Bjurfors Huddinge/Älvsjö
Bjurfors Huddinge/Älvsjö
Huddinge, Huddinge kommun

Förrådsvägen 44

Lägenhet
Huddinge, Huddinge kommun
Fastighetsbyrån Huddinge
1 695 000 kr
28 m²
1 rum
vån 5/6
2 905 kr/mån
60 536 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Huddinge
Fastighetsbyrån Huddinge

Maj 2024

1,5 rum lägenhet på Lackerargränd 4 centrala huddinge, Huddinge kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Lackerargränd 4 centrala huddinge, Huddinge kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Lackerargränd 4 centrala huddinge, Huddinge kommun - bild 3
Sön 17 maj kl 13:20

Lackerargränd 4

Lägenhet
centrala huddinge, Huddinge kommun
LF Fastighetsförmedling Huddinge
1 595 000 kr
29 m²
1,5 rum
vån 1/6
2 171 kr/mån
55 000 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Huddinge
LF Fastighetsförmedling Huddinge

Oktober 2023

tomt på Rörsångarvägen 15 Vidja, Huddinge kommun - bild 1
tomt på Rörsångarvägen 15 Vidja, Huddinge kommun - bild 2
tomt på Rörsångarvägen 15 Vidja, Huddinge kommun - bild 3
tomt på Rörsångarvägen 15 Vidja, Huddinge kommun - bild 4
tomt på Rörsångarvägen 15 Vidja, Huddinge kommun - bild 5

Rörsångarvägen 15

Tomt
Vidja, Huddinge kommun
HusmanHagberg Huddinge
3 495 000 kr
2 318 m²

Nu finns möjligheten att förvärva en tomt om hela 2318 kvm i expansiva Vidja med ett högt ostört läge som ger en fantastisk utsikt över sjön Orlången och med närhet till både Ågesta golfklubb, Ågesta ridskola samt Farsta C. Här kan du bygga ditt drömhus och njuta av solen från morgon till sista kvällssolen som går ned vid vattnet. På promenadavstånd ligger sjöarna Orlången och Kvarnsjön med…

Premium
HusmanHagberg Huddinge
HusmanHagberg Huddinge

Maj 2023

Vidja, Huddinge kommun

Doktorsvägen 28A

Tomt
Vidja, Huddinge kommun
LF Fastighetsförmedling Huddinge
2 495 000 kr
1 107 m²
LF Fastighetsförmedling Huddinge
LF Fastighetsförmedling Huddinge

Maj 2022

Centrala Huddinge, Huddinge kommun

Förrådsvägen 22

Lägenhet
Centrala Huddinge, Huddinge kommun
LF Fastighetsförmedling Huddinge
1 800 000 kr
28 m²
1 rum
vån 4/5
2 872 kr/mån
64 286 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Huddinge
LF Fastighetsförmedling Huddinge

April 2022

2 rum lägenhet på Kvarnbergsvägen 31 Huddinge - Kvarnbergsplan, Huddinge kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kvarnbergsvägen 31 Huddinge - Kvarnbergsplan, Huddinge kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kvarnbergsvägen 31 Huddinge - Kvarnbergsplan, Huddinge kommun - bild 3

Kvarnbergsvägen 31

Lägenhet
Huddinge - Kvarnbergsplan, Huddinge kommun
1 795 000 kr
32 m²
2 rum
vån 1/2
5 784 kr/mån
56 094 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss

Visar 101 - 115 av 115

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet