Sollentuna, Sollentuna kommun

Sollentuna

Bostäder till salu - Sollentuna, Sollentuna kommun

Sortera på

345 bostäder till salu

Februari 2026

2 rum lägenhet på Timotejvägen 14 Sollentuna Rotebro, Sollentuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Timotejvägen 14 Sollentuna Rotebro, Sollentuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Timotejvägen 14 Sollentuna Rotebro, Sollentuna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Timotejvägen 14 Sollentuna Rotebro, Sollentuna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Timotejvägen 14 Sollentuna Rotebro, Sollentuna kommun - bild 5

Timotejvägen 14

Lägenhet
Sollentuna Rotebro, Sollentuna kommun
Notar Mäklare Sollentuna
1 495 000 kr
56 m²
2 rum
vån 1
5 116 kr/mån
26 696 kr/m²

Välkommen till Timotejvägen 14! Hallen öppnar upp sig mot bostadens alla rum, här finns gott om avhägningsmöjligheter i garderober. Härligt kök med gott om förvaringsutrymme bakom ljusa luckor. Stort fönster som släpper in behagligt med ljus. Vardagsrummet är något som måste upplevas på plats med fantastiskt ljusinsläpp ifrån de stora fönsterna och härifrån når du bostadens stora balkong. I…

Premium
Balkong
Hiss
Notar Mäklare Sollentuna
Notar Mäklare Sollentuna
Väsjön, Sollentuna kommun

Väsjövägen 3

Tomt
Väsjön, Sollentuna kommun
Mäklarringen Spånga/Kista
4 975 000 kr
801 m²
Mäklarringen Spånga/Kista
Mäklarringen Spånga/Kista

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
4 rum lägenhet på Tellusvägen 2D Häggvik, Sollentuna kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Tellusvägen 2D Häggvik, Sollentuna kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Tellusvägen 2D Häggvik, Sollentuna kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Tellusvägen 2D Häggvik, Sollentuna kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Tellusvägen 2D Häggvik, Sollentuna kommun - bild 5

Tellusvägen 2D

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
3 995 000 kr
113 + 1 m²
4 rum
vån 1/1
8 608 kr/mån
35 354 kr/m²

- Stor lägenhet om 113 kvm med egen ingång - 3 sovrum & bra med förvaring - Solig balkong - I avgiften ingår El, värme, vatten, förråd och parkering Väldisponerad 4:a om hela 113 kvm med balkong - varmt välkommen! Du välkomnas in i en hall på markplan med hatthylla och gott om plats för avhängning. När man går upp för trappan möts man av en öppen, ljus och välkommande yta. Här ligger…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Gillbo, Sollentuna kommun

Ytterbyvägen 18 B1206

Lägenhet
Gillbo, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna
4 390 000 kr
88 m²
4 rum
vån 2/3
6 043 kr/mån
49 886 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Tureberg, Sollentuna kommun

Vänortsstråket 1A

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 800 000 kr
81,1 m²
3 rum
vån 2/2
4 550 kr/mån
34 525 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Tureberg, Sollentuna kommun

Vänortsstråket 53D

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 950 000 kr
87 m²
3 rum
vån 2/2
4 153 kr/mån
33 908 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Januari 2026

Centrala Tureberg, Sollentuna kommun

Bygatan 20

Lägenhet
Centrala Tureberg, Sollentuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
2 195 000 kr
87 m²
3 rum
vån 2/3
5 537 kr/mån
25 230 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
3 rum lägenhet på Bagarbyvägen 16 Sollentuna Tureberg, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bagarbyvägen 16 Sollentuna Tureberg, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bagarbyvägen 16 Sollentuna Tureberg, Sollentuna kommun - bild 3
Mån 18 maj kl 17:00

Bagarbyvägen 16

Lägenhet
Sollentuna Tureberg, Sollentuna kommun
Notar Mäklare Sollentuna
2 550 000 kr
85,5 m²
3 rum
vån 2/2
4 667 kr/mån
29 825 kr/m²
Plus
Balkong
Notar Mäklare Sollentuna
Notar Mäklare Sollentuna
Tureberg, Sollentuna kommun

Vänortsstråket 45C, 4rok + uthyrningslägenhet

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
Bjurfors Sollentuna
4 250 000 kr
107 m²
5 rum
vån 1/2
5 807 kr/mån
39 720 kr/m²
Balkong
Bjurfors Sollentuna
Bjurfors Sollentuna
3 rum lägenhet på Södersätravägen 17B Södersätra, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södersätravägen 17B Södersätra, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södersätravägen 17B Södersätra, Sollentuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Södersätravägen 17B Södersätra, Sollentuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Södersätravägen 17B Södersätra, Sollentuna kommun - bild 5

Södersätravägen 17B

Lägenhet
Södersätra, Sollentuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
2 550 000 kr
54,5 m²
3 rum
vån 2/3
1 466 kr/mån
46 789 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och luftiga trea med gavelläge! Med sina stora fönster som släpper in ett härligt dagsljus, skapar den en trivsam och inbjudande känsla. Boendets fördelar i korthet: (Låg avgift fram till 2026-09-28, inklusive värme) Tre rum och kök: Välplanerade utrymmen för avkoppling och underhållning Balkong: En plats att njuta av frisk luft och en härlig utsikt Förråd ingår i…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
Häggvik, Sollentuna kommun

Minervavägen 28

Lägenhet
Häggvik, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 475 000 kr
25 m²
1 rum
vån 4/5
2 175 kr/mån
59 000 kr/m²
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Gillbo, Sollentuna kommun

Ytterbyvägen 18 A1103

Lägenhet
Gillbo, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna
3 690 000 kr
68,5 m²
3 rum
vån 1/3
4 704 kr/mån
53 869 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
5 rum lägenhet på Bergsbovägen 16 Sollentuna Centrum, Sollentuna kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Bergsbovägen 16 Sollentuna Centrum, Sollentuna kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Bergsbovägen 16 Sollentuna Centrum, Sollentuna kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Bergsbovägen 16 Sollentuna Centrum, Sollentuna kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Bergsbovägen 16 Sollentuna Centrum, Sollentuna kommun - bild 5

Bergsbovägen 16

Lägenhet
Sollentuna Centrum, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
5 795 000 kr
115 m²
5 rum
vån 1/6
7 699 kr/mån
50 391 kr/m²

- Granne med Sollentuna Centrum - Stor inglasad balkong - Ljusa fina ytskikt - Två badrum - Garage & förråd under huset Välkommen till en modern och trivsam 5:a om 115 kvm i absolut toppläge – med Sollentuna Centrum runt hörnet och Edsvikens vatten en kort promenad bort! Här bor du med det bästa av två världar – citylivets bekvämligheter och naturens lugn nära till hands. Bostaden…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Silverdal, Sollentuna kommun

Margreteborgsvägen 25

Lägenhet
Silverdal, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna
1 995 000 kr
36 m²
2 rum
vån 1/5
2 957 kr/mån
55 417 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Sollentuna Tureberg, Sollentuna kommun
Sön 17 maj kl 11:35

Turebergs allé 47

Lägenhet
Sollentuna Tureberg, Sollentuna kommun
Notar Mäklare Sollentuna
1 595 000 kr
29 m²
1 rum
vån 3/4
2 134 kr/mån
55 000 kr/m²
Balkong
Hiss
Notar Mäklare Sollentuna
Notar Mäklare Sollentuna

December 2025

1 rum lägenhet på Ribbings väg 14 Edsberg, Sollentuna kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ribbings väg 14 Edsberg, Sollentuna kommun - bild 2

Ribbings väg 14

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
295 000 kr
13 m²
1 rum
868 kr/mån
22 692 kr/m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

November 2025

Edsberg, Sollentuna kommun

Lodvägen 2

Lägenhet
Edsberg, Sollentuna kommun
SkandiaMäklarna Sollentuna
2 590 000 kr
75,5 m²
3 rum
vån 7/7
5 231 kr/mån
34 305 kr/m²
Balkong
Hiss
SkandiaMäklarna Sollentuna
SkandiaMäklarna Sollentuna
Edsviken/Helenelund, Sollentuna kommun

Sollentunavägen 60B

Lägenhet
Edsviken/Helenelund, Sollentuna kommun
SkandiaMäklarna Sollentuna
1 995 000 kr
43 m²
2 rum
vån 1/2
3 090 kr/mån
46 395 kr/m²
Balkong
SkandiaMäklarna Sollentuna
SkandiaMäklarna Sollentuna

Oktober 2025

2 rum villa på Nordmannavägen 5 Väsjön, Sollentuna kommun - bild 1
2 rum villa på Nordmannavägen 5 Väsjön, Sollentuna kommun - bild 2
2 rum villa på Nordmannavägen 5 Väsjön, Sollentuna kommun - bild 3
2 rum villa på Nordmannavägen 5 Väsjön, Sollentuna kommun - bild 4
2 rum villa på Nordmannavägen 5 Väsjön, Sollentuna kommun - bild 5

Nordmannavägen 5

Villa
Väsjön, Sollentuna kommun
Bergets Ro Fastighetsförmedling
4 395 000 kr
58 m²
2 rum
895 m² tomt

I idylliska och attraktiva kvarter har vi nöjet att presentera en tomt på höjden om 895 kvm, som idag är bebyggd med ett mindre hus på ca 58 kvm med enklare standard. Tomten har fantastisk potential för utveckling genom uppförande av ett nytt hus. Då tomten är sydvästvänd och ligger på en höjd skapas fantastiska möjligheter att bygga och skapa sitt drömboende med en vacker tomt. Badplats med…

Premium
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Bergets Ro Fastighetsförmedling
Tureberg, Sollentuna kommun

Vänortsstråket 61B

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
HusmanHagberg Sollentuna
2 350 000 kr
71,9 m²
2 rum
vån 1/3
4 769 kr/mån
32 684 kr/m²
Balkong
HusmanHagberg Sollentuna
HusmanHagberg Sollentuna

Artiklar från Hemnet

10 rum villa på Ekorrvägen 9 Stockholm - Edsviken, Sollentuna kommun - bild 1
10 rum villa på Ekorrvägen 9 Stockholm - Edsviken, Sollentuna kommun - bild 2
10 rum villa på Ekorrvägen 9 Stockholm - Edsviken, Sollentuna kommun - bild 3
10 rum villa på Ekorrvägen 9 Stockholm - Edsviken, Sollentuna kommun - bild 4
10 rum villa på Ekorrvägen 9 Stockholm - Edsviken, Sollentuna kommun - bild 5
Kontakta mig vid intresse!

Nicklas Schechter

Skeppsholmen Sotheby´s International Realty

Objektsbild

Ekorrvägen 9

Villa
Stockholm - Edsviken, Sollentuna kommun
Skeppsholmen Sotheby´s International Realty
33 900 000 kr
354 + 56 m²
10 rum
1 235 m² tomt

Välkommen till denna påkostade drömvilla på sjötomt med brygga invid Edsvikens strand. Huset om totalt 410 kvm är design med en perfekt kombination av modern estetik och funktionalitet. Sällskapsrummet och köket ligger i en stilren öppen planlösning, vilket skapar en inbjudande och social atmosfär. Stora fönster ger ett generöst ljusinsläpp och erbjuder även panoramautsikt över vattnet. Från…

Max
Nicklas Schechter
Nicklas SchechterSkeppsholmen Sotheby´s International Realty
Skeppsholmen Sotheby´s International Realty
4 rum radhus på Malvastigen 15D Edsängen, Sollentuna kommun - bild 1
4 rum radhus på Malvastigen 15D Edsängen, Sollentuna kommun - bild 2
4 rum radhus på Malvastigen 15D Edsängen, Sollentuna kommun - bild 3
4 rum radhus på Malvastigen 15D Edsängen, Sollentuna kommun - bild 4
4 rum radhus på Malvastigen 15D Edsängen, Sollentuna kommun - bild 5

Malvastigen 15D

Radhus
Edsängen, Sollentuna kommun
SkandiaMäklarna Sollentuna
7 595 000 kr
132 m²
4 rum
166 m² tomt

Sista chansen - bara ett radhus kvar! Välkommen till ett helt nybyggt och påkostat radhus (äganderätt) i attraktiva Edsängen! Huset är på totalt 137,5 kvm (boarea 132 + biarea 5,5) och har en mycket bra planlösning med fina materialval , högt i tak och låga driftkostnader! På entréplan finner du fantastiska sociala ytor med stort välkomnande och lyxigt kök med social köksö och generös matplats…

Premium
SkandiaMäklarna Sollentuna
SkandiaMäklarna Sollentuna
tomt på Vaxmoravägen 1B Törnskogen, Sollentuna kommun - bild 1
tomt på Vaxmoravägen 1B Törnskogen, Sollentuna kommun - bild 2
tomt på Vaxmoravägen 1B Törnskogen, Sollentuna kommun - bild 3
tomt på Vaxmoravägen 1B Törnskogen, Sollentuna kommun - bild 4
tomt på Vaxmoravägen 1B Törnskogen, Sollentuna kommun - bild 5

Vaxmoravägen 1B

Tomt
Törnskogen, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
4 250 000 kr
656 m²

Drömmer du om att bygga eget? Se hit! Varmt välkommen till denna plana och obebyggda trädgårdstomt om 656 kvm i trivsamma Törnskogen! Här har du möjlighet att bygga ditt eget drömhus med ett soligt läge samtidigt som du har krypavstånd till bussen, skola och förskolor på gångavstånd och närhet till rekreationsområden både kring Törnskogen, Väsjön och Edsviken! Nuvarande fastighetsägare har…

Premium
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Augusti 2025

tomt på Gränsvägen 8 Töjnan, Sollentuna kommun - bild 1
tomt på Gränsvägen 8 Töjnan, Sollentuna kommun - bild 2
tomt på Gränsvägen 8 Töjnan, Sollentuna kommun - bild 3
tomt på Gränsvägen 8 Töjnan, Sollentuna kommun - bild 4
tomt på Gränsvägen 8 Töjnan, Sollentuna kommun - bild 5

Gränsvägen 8

Tomt
Töjnan, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
4 450 000 kr
711 m²

Nu finns möjligheten att förvärva en tomt i Töjnan med bygglov! Kontakta mäklaren för att ta del av bygglovet. Det går även att justera bygglovet eller att ansöka om ett nytt. Tomten saknar detaljplan och hänvisas därför till översiktsplanen. Sidorna 19-20 har bra information om vad som får bebyggas i icke detaljplanelagda områden. …

Premium
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
5 rum villa på Väringevägen 2 Väsjön, Sollentuna kommun - bild 1
5 rum villa på Väringevägen 2 Väsjön, Sollentuna kommun - bild 2
5 rum villa på Väringevägen 2 Väsjön, Sollentuna kommun - bild 3

Väringevägen 2

Villa
Väsjön, Sollentuna kommun
HusmanHagberg Sollentuna
5 825 000 kr
85 + 17 m²
5 rum
1 484 m² tomt
Plus
HusmanHagberg Sollentuna
HusmanHagberg Sollentuna
Helenelund, Sollentuna kommun

Stupvägen 57

Lägenhet
Helenelund, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
2 100 000 kr
47,6 m²
2 rum
vån -1/1
3 222 kr/mån
44 118 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
Gillbo, Sollentuna kommun

Ytterbyvägen 18 D1202

Lägenhet
Gillbo, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna
2 590 000 kr
44,5 m²
2 rum
vån 2/3
3 056 kr/mån
58 202 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Gillbo, Sollentuna kommun

Ytterbyvägen 18 D1303

Lägenhet
Gillbo, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna
3 590 000 kr
60 m²
3 rum
vån 3/3
4 120 kr/mån
59 833 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna
Gillbo, Sollentuna kommun

Ytterbyvägen 18 C1101

Radhus
Gillbo, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna
5 995 000 kr
121 m²
5 rum
8 309 kr/mån
49 545 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna

Juni 2025

3 rum lägenhet på Frestavägen 26 Edsängen, Sollentuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Frestavägen 26 Edsängen, Sollentuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Frestavägen 26 Edsängen, Sollentuna kommun - bild 3

Frestavägen 26

Lägenhet
Edsängen, Sollentuna kommun
2 795 000 kr
69 m²
3 rum
5 054 kr/mån
40 507 kr/m²
Plus
Uteplats
Hiss

April 2025

2 rum lägenhet på Soldatvägen 53, bv Viby, Sollentuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Soldatvägen 53, bv Viby, Sollentuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Soldatvägen 53, bv Viby, Sollentuna kommun - bild 3

Soldatvägen 53, bv

Lägenhet
Viby, Sollentuna kommun
Mäklarhuset Sollentuna & Kista
2 200 000 kr
54 m²
2 rum
vån 1/2
4 772 kr/mån
40 741 kr/m²
Plus
Mäklarhuset Sollentuna & Kista
Mäklarhuset Sollentuna & Kista

Februari 2025

2 rum lägenhet på Hovslagarevägen 23 Edsängen, Sollentuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hovslagarevägen 23 Edsängen, Sollentuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hovslagarevägen 23 Edsängen, Sollentuna kommun - bild 3

Hovslagarevägen 23

Lägenhet
Edsängen, Sollentuna kommun
SkandiaMäklarna Sollentuna
1 995 000 kr
38 m²
2 rum
vån 1/5
2 878 kr/mån
52 500 kr/m²
Plus
Hiss
SkandiaMäklarna Sollentuna
SkandiaMäklarna Sollentuna

Januari 2025

Tureberg, Sollentuna kommun

Turebergs allé 29

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
Fastighetsbyrån Sollentuna
2 050 000 kr
35 m²
1 rum
vån 4/5
2 869 kr/mån
58 571 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Sollentuna
Fastighetsbyrån Sollentuna

Oktober 2024

Edsängen, Sollentuna kommun

Sörmlandsvägen 8

Lägenhet
Edsängen, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
3 195 000 kr
76 m²
3 rum
vån 1/4
5 881 kr/mån
42 039 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Augusti 2024

Tureberg, Sollentuna kommun

Vänortsstråket 71B

Lägenhet
Tureberg, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 750 000 kr
48,4 m²
2 rum
vån -1/3
2 944 kr/mån
36 157 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Juni 2024

Sollentuna, Sollentuna kommun

Sollentunavägen 172

Lägenhet
Sollentuna, Sollentuna kommun
Listed
2 295 000 kr
36 m²
1 rum
3 214 kr/mån
63 750 kr/m²
Listed
Listed

Mars 2024

Centrala Sollentuna, Sollentuna kommun

Vänortsstråket 57C

Lägenhet
Centrala Sollentuna, Sollentuna kommun
Notar Mäklare Sollentuna
2 500 000 kr
87,3 m²
3 rum
4 897 kr/mån
28 637 kr/m²
Balkong
Notar Mäklare Sollentuna
Notar Mäklare Sollentuna

Februari 2024

Rotsunda, Sollentuna kommun

Celsings Väg 39

Lägenhet
Rotsunda, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 795 000 kr
82,5 m²
3,5 rum
vån 1/4
7 841 kr/mån
21 758 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Oktober 2023

Sollentuna - Häggvik Strand, Sollentuna kommun

Sollentunavägen 309, 3 tr

Lägenhet
Sollentuna - Häggvik Strand, Sollentuna kommun
Mäklarhuset Stockholm Innerstan
1 625 000 kr
29 m²
1 rum
vån 3/4
2 516 kr/mån
56 034 kr/m²
Hiss
Mäklarhuset Stockholm Innerstan
Mäklarhuset Stockholm Innerstan

Juli 2023

Edsberg, Sollentuna kommun

Kruthornsvägen 3B

Övrigt
Edsberg, Sollentuna kommun
Bjurfors Sollentuna
325 000 kr
13 m²
1 rum
886 kr/mån
Bjurfors Sollentuna
Bjurfors Sollentuna

Maj 2023

Sollentuna Edsängen, Sollentuna kommun

Frestavägen 24, 4tr

Lägenhet
Sollentuna Edsängen, Sollentuna kommun
Notar Mäklare Sollentuna
3 650 000 kr
82 m²
3 rum
6 051 kr/mån
44 512 kr/m²
Balkong
Hiss
Notar Mäklare Sollentuna
Notar Mäklare Sollentuna

April 2023

9 rum villa på Stridsborgsvägen 2 Rotebro, Sollentuna kommun - bild 1
9 rum villa på Stridsborgsvägen 2 Rotebro, Sollentuna kommun - bild 2
9 rum villa på Stridsborgsvägen 2 Rotebro, Sollentuna kommun - bild 3
Budgivning pågår

Stridsborgsvägen 2

Villa
Rotebro, Sollentuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
5 750 000 kr
128 + 89 m²
9 rum
1 420 m² tomt
Plus
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna
Svensk Fastighetsförmedling Sollentuna

Februari 2023

Sollentuna, Sollentuna kommun

Stormansvägen 22C

Lägenhet
Sollentuna, Sollentuna kommun
1 620 000 kr
20 + 10 m²
1,5 rum
2 839 kr/mån
81 000 kr/m²
Uteplats

November 2022

Sollentuna, Sollentuna kommun

Väderviken

Lägenhet
Sollentuna, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
fr. 1 355 000 kr
22-125 m²
1-5 rum
fr. 1 760 kr/mån
fr. 53 798 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Maj 2022

Väsjön, Sollentuna kommun
Sön 24 maj

Hemmings väg 22

Lägenhet
Väsjön, Sollentuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
1 795 000 kr
21 + 15 m²
1 rum
2 636 kr/mån
85 476 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Sollentuna
LF Fastighetsförmedling Sollentuna

Visar 301 - 345 av 345

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet