Logotyp av Fastighetsbyrån Sollentuna
Logotyp av Fastighetsbyrån Sollentuna

Ytterbyvägen 18 D1303

Gillbo, Sollentuna kommun

Visa på karta

3 590 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    60 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns
    Avgift
    4 120 kr/mån

Pris/m²
59 833 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Ljus och rymlig 3:a i gavelläge med balkong i västerläge. Bostaden har en generös balkong på 8,7kvm i västerläge och en social, öppen planlösning mellan kök och vardagsrum. Två välplanerade sovrum. Stort, helkaklat badrum med duschhörna, separat tvättmaskin och torktumlare för extra bekvämlighet. Tillhörande förråd på 3,1 kvm på entréplan.
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling