Sigtuna kommun

Sigtuna kommun

Bostäder till salu - Sigtuna kommun

Sortera på

364 bostäder till salu

September 2025

7 rum villa på Ryssjan 2 Sigtuna - Björkbacka, Sigtuna kommun - bild 1
7 rum villa på Ryssjan 2 Sigtuna - Björkbacka, Sigtuna kommun - bild 2
7 rum villa på Ryssjan 2 Sigtuna - Björkbacka, Sigtuna kommun - bild 3

Ryssjan 2

Villa
Sigtuna - Björkbacka, Sigtuna kommun
HusmanHagberg Sigtuna
7 495 000 kr
192 m²
7 rum
820 m² tomt
Plus
HusmanHagberg Sigtuna
HusmanHagberg Sigtuna
Märsta - Centralt, Sigtuna kommun

Dalgatan 3 B

Lägenhet
Märsta - Centralt, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
1 550 000 kr
71 m²
3 rum
vån 2/3
6 300 kr/mån
21 831 kr/m²
Balkong
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen
Sigtuna - Stadsängar, Sigtuna kommun

Stadsängsgatan 10

Lägenhet
Sigtuna - Stadsängar, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
1 495 000 kr
28 m²
1 rum
vån 1/4
3 065 kr/mån
53 393 kr/m²
Hiss
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

Augusti 2025

Brännbo, Sigtuna kommun

Stora Brännbovägen 45A

Lägenhet
Brännbo, Sigtuna kommun
Öfverholms i Sigtuna AB
3 850 000 kr
91 m²
3 rum
vån 2/2
6 975 kr/mån
42 308 kr/m²
Balkong
Uteplats
Öfverholms i Sigtuna AB
Öfverholms i Sigtuna AB
2 rum lägenhet på Mjölnergatan 14 Märsta, Sigtuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Mjölnergatan 14 Märsta, Sigtuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Mjölnergatan 14 Märsta, Sigtuna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Mjölnergatan 14 Märsta, Sigtuna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Mjölnergatan 14 Märsta, Sigtuna kommun - bild 5

Mjölnergatan 14

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
1 095 000 kr
33 m²
2 rum
vån 2/7
3 674 kr/mån
33 182 kr/m²

- NYRENOVERAD! - BALKONG I SYD-VÄSTLÄGE! Välkommen till denna lättmöblerade och yteffektiva tvåa på Mjölnergatan i Märsta, perfekt för dig som söker ett modernt boende med centralt läge. Lägenheten är belägen på ett bekvämt våningsplan och erbjuder ett helkaklat duschrum med plats för tvättmaskin, vilket förenklar vardagen. Det praktiska köket är utrustat med en bra maskinpark och de fint…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
1 rum lägenhet på Valsta gårdsväg 8 Märsta, Sigtuna kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Valsta gårdsväg 8 Märsta, Sigtuna kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Valsta gårdsväg 8 Märsta, Sigtuna kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Valsta gårdsväg 8 Märsta, Sigtuna kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Valsta gårdsväg 8 Märsta, Sigtuna kommun - bild 5

Valsta gårdsväg 8

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
1 175 000 kr
43 m²
1 rum
vån 4/6
3 553 kr/mån
27 326 kr/m²

Välkommen till en fin etta på fjärde våningen som fortfarande befinner sig i nyskick. Bostaden sträcker sig över 43 kvm och disponeras med en smart planlösning där ett fint kök och luftigt allrum finns i öppen planlösning. I detta utrymme kan även ett sovrum byggas och på så vis kan bostaden disponeras som en tvåa ( alt planlösning finns att tillgå). Vidare finner du ett fint helkaklat duschrum…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
Märsta, Sigtuna kommun

Heimdalsgatan 56

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
1 295 000 kr
75 m²
3 rum
vån 2/3
5 998 kr/mån
17 267 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
Rosersberg, Sigtuna kommun

Rosersbergsvägen 29

Lägenhet
Rosersberg, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
1 850 000 kr
74 m²
3 rum
vån 2/3
6 196 kr/mån
25 000 kr/m²
Balkong
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

Juli 2025

Munkholmen, Sigtuna kommun

Skeppsholmsvägen 20

Villa
Munkholmen, Sigtuna kommun
Öfverholms i Sigtuna AB
13 950 000 kr
200 m²
6 rum
1 490 m² tomt
Öfverholms i Sigtuna AB
Öfverholms i Sigtuna AB

Juni 2025

Sigtuna stadsängar, Sigtuna kommun

Skattsökargränd 8B

Lägenhet
Sigtuna stadsängar, Sigtuna kommun
Öfverholms i Sigtuna AB
1 900 000 kr
43 m²
2 rum
vån 3/4
3 906 kr/mån
44 186 kr/m²
Balkong
Hiss
Öfverholms i Sigtuna AB
Öfverholms i Sigtuna AB

Maj 2025

4 rum radhus på Keramikens väg 21D Steninge Slottsby, Sigtuna kommun - bild 1
4 rum radhus på Keramikens väg 21D Steninge Slottsby, Sigtuna kommun - bild 2
4 rum radhus på Keramikens väg 21D Steninge Slottsby, Sigtuna kommun - bild 3
4 rum radhus på Keramikens väg 21D Steninge Slottsby, Sigtuna kommun - bild 4
4 rum radhus på Keramikens väg 21D Steninge Slottsby, Sigtuna kommun - bild 5

Keramikens väg 21D

Radhus
Steninge Slottsby, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
3 250 000 kr
101 m²
4 rum
5 710 kr/mån
32 178 kr/m²

- GAVELHUS! - SVANEMÄRKT HUS! - UNDERBAR SLOTTSMILJÖ! - NÄRHET TILL MÄLAREN! Välkommen till ett svanenmärkt gavelradhus i den natursköna och historiska miljön i Steninge Slottsby, Märsta. Detta energisnåla hem på 101 kvadratmeter kombinerar tidlösa materialval med modern design för att skapa en känsla av nytt som fortfarande består. Bostaden är perfekt placerad i ett barnvänligt och…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
Centrala Märsta, Sigtuna kommun

Ringvägen 20

Villa
Centrala Märsta, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
6 500 000 kr
115 + 70 m²
7 rum
2 048 m² tomt
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Steninge Slottsby, Sigtuna kommun
Sön 17 maj kl 14:30

Smedjans väg 48 - Hus 13

Radhus
Steninge Slottsby, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
3 995 000 kr
150 + 5 m²
6 rum
5 745 kr/mån
26 633 kr/m²
Nyproduktion
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Steninge Slottsby, Sigtuna kommun
Sön 17 maj kl 14:30

Smedjans väg 40 - Hus 17

Radhus
Steninge Slottsby, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
4 295 000 kr
145 + 5 m²
6 rum
5 555 kr/mån
29 621 kr/m²
Nyproduktion
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Rosersberg - Norrsunda Skoby, Sigtuna kommun

Mossmyran 142

Villa
Rosersberg - Norrsunda Skoby, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
7 750 000 kr
261 + 104 m²
9 rum
1 506 m² tomt
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

April 2025

3 rum lägenhet på Silvergatan 11 Sigtuna- Sigtuna Stadsängar, Sigtuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Silvergatan 11 Sigtuna- Sigtuna Stadsängar, Sigtuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Silvergatan 11 Sigtuna- Sigtuna Stadsängar, Sigtuna kommun - bild 3

Silvergatan 11

Lägenhet
Sigtuna- Sigtuna Stadsängar, Sigtuna kommun
HusmanHagberg Sigtuna
3 495 000 kr
82 m²
3 rum
vån 4/4
5 786 kr/mån
42 622 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Energieffektiv
HusmanHagberg Sigtuna
HusmanHagberg Sigtuna
Centrala Märsta, Sigtuna kommun

Laudons väg 2D

Lägenhet
Centrala Märsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
1 495 000 kr
50 m²
2 rum
vån 2/2
3 868 kr/mån
29 900 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

Mars 2025

Steninge Slottsby, Sigtuna kommun

Lantbrukets väg 6

Tomt
Steninge Slottsby, Sigtuna kommun
Bjurfors Sigtuna/Märsta
3 150 000 kr
426 m²
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Centrala Märsta, Sigtuna kommun
Sön 17 maj

Solbrinken 11

Lägenhet
Centrala Märsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
1 895 000 kr
64 m²
2 rum
5 860 kr/mån
29 609 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

Februari 2025

4 rum lägenhet på Baldergatan 38 Märsta, Sigtuna kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Baldergatan 38 Märsta, Sigtuna kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Baldergatan 38 Märsta, Sigtuna kommun - bild 3

Baldergatan 38

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
1 795 000 kr
84 m²
4 rum
vån 1/3
5 839 kr/mån
21 369 kr/m²
Plus
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

Artiklar från Hemnet

Januari 2025

Sigtuna - Venngarn, Sigtuna kommun

Venngarn 264c

Lägenhet
Sigtuna - Venngarn, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
1 995 000 kr
71 m²
3 rum
5 838 kr/mån
28 099 kr/m²
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Märsta, Sigtuna kommun

Valsta gårdsväg 8

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
1 330 000 kr
55 m²
2 rum
vån 3/7
4 455 kr/mån
24 182 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

December 2024

1 rum lägenhet på Odensalavägen 4 Märsta - Norrbacka, Sigtuna kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Odensalavägen 4 Märsta - Norrbacka, Sigtuna kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Odensalavägen 4 Märsta - Norrbacka, Sigtuna kommun - bild 3

Odensalavägen 4

Lägenhet
Märsta - Norrbacka, Sigtuna kommun
HusmanHagberg Sigtuna
1 050 000 kr
33 m²
1 rum
vån 4/5
3 358 kr/mån
31 818 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Sigtuna
HusmanHagberg Sigtuna

Oktober 2024

4 rum lägenhet på Uranusgatan 41 Märsta, Sigtuna kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Uranusgatan 41 Märsta, Sigtuna kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Uranusgatan 41 Märsta, Sigtuna kommun - bild 3

Uranusgatan 41

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
3 200 000 kr
106 m²
4 rum
6 672 kr/mån
30 189 kr/m²
Plus
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
2 rum lägenhet på Heimdalsgatan 10 Märsta, Sigtuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Heimdalsgatan 10 Märsta, Sigtuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Heimdalsgatan 10 Märsta, Sigtuna kommun - bild 3
Idag

Heimdalsgatan 10

Lägenhet
Märsta, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
1 050 000 kr
63 m²
2 rum
5 130 kr/mån
16 667 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

September 2024

2 rum lägenhet på Frejgatan 36 Valsta, Sigtuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Frejgatan 36 Valsta, Sigtuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Frejgatan 36 Valsta, Sigtuna kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Frejgatan 36 Valsta, Sigtuna kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Frejgatan 36 Valsta, Sigtuna kommun - bild 5

Frejgatan 36

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
1 295 000 kr
63 m²
2 rum
vån 1/3
4 890 kr/mån
20 556 kr/m²

Läget på denna 2:a är oslagbart! Bekvämt på bottenvåningen finner du denna attraktiva lägenhet med härlig balkong i söderläge. Du bor i ett lugnt område med närheten till allt du behöver. Precis utanför bostaden har du en gångväg som leder dig till service, grönområden, badhus och buss som leder dig till Märsta-centrum och station. Parkeringsdäck ligger på nära avstånd. Lägenheten har en vacker…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
1,5 rum lägenhet på Heimdalsgatan 42 Märsta - Valsta, Sigtuna kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Heimdalsgatan 42 Märsta - Valsta, Sigtuna kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Heimdalsgatan 42 Märsta - Valsta, Sigtuna kommun - bild 3
Sön 17 maj kl 13:45

Heimdalsgatan 42

Lägenhet
Märsta - Valsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
950 000 kr
43 m²
1,5 rum
3 806 kr/mån
22 093 kr/m²
Plus
Uteplats
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Märsta - Valsta, Sigtuna kommun

Frejgatan 59

Lägenhet
Märsta - Valsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
1 400 000 kr
73 m²
3 rum
vån 3/3
5 507 kr/mån
19 178 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
1,5 rum lägenhet på Heimdalsgatan 32 Märsta-Valsta, Sigtuna kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Heimdalsgatan 32 Märsta-Valsta, Sigtuna kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Heimdalsgatan 32 Märsta-Valsta, Sigtuna kommun - bild 3

Heimdalsgatan 32

Lägenhet
Märsta-Valsta, Sigtuna kommun
Märsta Mäklarhus
1 195 000 kr
43 m²
1,5 rum
vån 1/3
3 806 kr/mån
27 791 kr/m²
Plus
Uteplats
Märsta Mäklarhus
Märsta Mäklarhus
Steninge, Sigtuna kommun

Neptunusbacken 1

Lägenhet
Steninge, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
2 195 000 kr
98,4 m²
4 rum
vån 2/5
7 750 kr/mån
22 307 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg

Augusti 2024

2 rum lägenhet på Heimdalsgatan 46 Märsta - Valsta, Sigtuna kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Heimdalsgatan 46 Märsta - Valsta, Sigtuna kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Heimdalsgatan 46 Märsta - Valsta, Sigtuna kommun - bild 3

Heimdalsgatan 46

Lägenhet
Märsta - Valsta, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
995 000 kr
63 m²
2 rum
vån 2/3
5 503 kr/mån
15 794 kr/m²
Plus
Balkong
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Märsta, Sigtuna kommun

Smedsbol villatomt (Lövstaholm 3:137)

Tomt
Märsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
3 200 000 kr
6 137 m²
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Märsta, Sigtuna kommun

Älgesta

Tomt
Märsta, Sigtuna kommun
Notar Mäklare Sollentuna
2 395 000 kr
2 978 m²
Notar Mäklare Sollentuna
Notar Mäklare Sollentuna

Maj 2024

Märsta, Sigtuna kommun

Ekorrvägen 8

Tomt
Märsta, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
1 995 000 kr
693 m²
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

April 2024

Valsta, Sigtuna kommun

Frejgatan 72

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Bjurfors Sigtuna/Märsta
1 395 000 kr
75 m²
3 rum
vån 2/3
5 626 kr/mån
18 600 kr/m²
Balkong
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Bjurfors Sigtuna/Märsta
3 rum lägenhet på Dalgatan 9C Märsta Centralt, Sigtuna kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Dalgatan 9C Märsta Centralt, Sigtuna kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Dalgatan 9C Märsta Centralt, Sigtuna kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Dalgatan 9C Märsta Centralt, Sigtuna kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Dalgatan 9C Märsta Centralt, Sigtuna kommun - bild 5

Dalgatan 9C

Lägenhet
Märsta Centralt, Sigtuna kommun
Bjurfors Sigtuna/Märsta
1 900 000 kr
68,5 m²
3 rum
vån 1/3
6 098 kr/mån
27 737 kr/m²

Välkommen till Dalgatan, där denna underbara trea stoltserar med en perfekt kombination av modern och tidlös stil. Hemmet är renoverad med smakfulla färger. Här stiger ni in i ett hem där varje detalj är omsorgsfullt utvald och där renoveringarna är väl utförda. Det stilrena köket erbjuder vita luckor med ugn, spishäll från 2021, kyl och frys från 2022 samt diskmaskin från 2023 - allt i…

Premium
Balkong
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Bjurfors Sigtuna/Märsta

Februari 2024

Valsta, Sigtuna kommun

Vidargatan 3

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Bjurfors Sigtuna/Märsta
1 500 000 kr
68 m²
2 rum
vån 3/3
4 588 kr/mån
22 059 kr/m²
Balkong
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Bjurfors Sigtuna/Märsta
Sigtuna- Sigtuna Stadsängar, Sigtuna kommun

Silvergatan 11

Lägenhet
Sigtuna- Sigtuna Stadsängar, Sigtuna kommun
HusmanHagberg Sigtuna
2 900 000 kr
52 m²
2 rum
vån 4/4
4 058 kr/mån
55 769 kr/m²
Balkong
Hiss
HusmanHagberg Sigtuna
HusmanHagberg Sigtuna

Januari 2024

Valsta, Sigtuna kommun

Heimdalsgatan 46

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
1 395 000 kr
63 m²
2 rum
vån 1/3
5 455 kr/mån
22 143 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

December 2023

Valsta, Sigtuna kommun

Heimdalsgatan 32, 1TR

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
1 295 000 kr
75 m²
3 rum
vån 1
6 488 kr/mån
17 267 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

November 2023

Märsta - Norrbacka, Sigtuna kommun

Odensalavägen 46

Lägenhet
Märsta - Norrbacka, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
1 150 000 kr
51 m²
2 rum
vån 2/4
6 462 kr/mån
22 549 kr/m²
Balkong
Uteplats
Hiss
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
1 rum lägenhet på Vidargatan 49 Märsta - Valsta, Sigtuna kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Vidargatan 49 Märsta - Valsta, Sigtuna kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Vidargatan 49 Märsta - Valsta, Sigtuna kommun - bild 3

Vidargatan 49

Lägenhet
Märsta - Valsta, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
995 000 kr
41 m²
1 rum
vån 3/3
3 256 kr/mån
24 268 kr/m²
Plus
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Valsta, Sigtuna kommun

Baldergatan 18

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
950 000 kr
44 m²
1 rum
vån 3/3
3 402 kr/mån
21 591 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

Oktober 2023

Märsta - Valsta, Sigtuna kommun
Sön 17 maj

Heimdalsgatan 8

Lägenhet
Märsta - Valsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
1 300 000 kr
72 m²
3 rum
vån 2/3
6 142 kr/mån
18 056 kr/m²
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Valsta, Sigtuna kommun

Hugingatan 14, BV

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
1 295 000 kr
55 m²
2 rum
vån 1/3
4 023 kr/mån
23 545 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Valsta, Sigtuna kommun

Frejgatan 63

Lägenhet
Valsta, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
1 250 000 kr
43 m²
1 rum
vån 0/3
3 488 kr/mån
29 070 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

September 2023

Märsta - Valsta, Sigtuna kommun

Heimdalsgatan 56

Lägenhet
Märsta - Valsta, Sigtuna kommun
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
1 495 000 kr
75 m²
3 rum
vån 3/3
6 298 kr/mån
19 933 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Fastighetsbyrån Sigtuna/Märsta/Rosersberg
Märsta - Centralt, Sigtuna kommun

Skolgatan 6D

Lägenhet
Märsta - Centralt, Sigtuna kommun
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
1 350 000 kr
50 m²
2 rum
vån 2/3
4 866 kr/mån
27 000 kr/m²
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg
Mäklarhuset Sigtuna Märsta Rosersberg

Augusti 2023

Sigtuna, Sigtuna kommun

Murarbo 142

Tomt
Sigtuna, Sigtuna kommun
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
2 295 000 kr
624 m²
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
Centralt, Sigtuna kommun

Stationsgatan 23A

Lägenhet
Centralt, Sigtuna kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
2 375 000 kr
105,7 m²
5 rum
8 141 kr/mån
22 469 kr/m²
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta
Svensk Fastighetsförmedling Sigtuna/Märsta

Visar 301 - 350 av 364

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet